Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki nem eszik amikor...

Ha valaki nem eszik amikor éhes akkor fogy valamennyit?

Figyelt kérdés
Először is eszek amennyit kell de ki van "tágulva " a gyomrom. Ennyi

2020. jún. 10. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden hiperszuper diétától eltekintve annyi a lényeg hogy ha pont annyi kalóriát viszel be a szervezetedbe amennyire szüksége van, akkor stagnálni fogsz, ha többet akkor hízol, ha pedig kevesebbet akkor fogysz. Éheztetni magad nem érdemes, az nem tesz jót az epének.

Sőt, ha éhezteted magad, akkor a szervezeted vészhelyzetre kapcsol és tartalékolni kezd.

2020. jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem így működik, nem attól fogysz, hogy érzed, hogy éhes vagy. Nyilván, ha elkezdesz kevesebbet enni, akkor az elején éhes leszel, de ha normálisan állítod be a kalória beviteled, akkor az egy héten belül elmúlik.
2020. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Ha ehes van semmikep se eheztesd magad,hosszutavon nem egeszseges es nem is birnak.Psihikailag csak kikeszulnel.Inkab csinalj magadnak etrend rendet.egyel napi 5× es minnel tobb folyadekot fogyassz,vagyis vizet.eltelit es felgyorsicsa az anyagcseredet.de tisztat,semmikep se bubisat attol tagul a gyomor:)igen a kaloroakat is nagyon fontos nezni,persze neha egy kis bunozes is megengedet hisz azer a cukor is kell a szervezetnek,de sima dietaval nem sokra mesz,ha csak nem vagy bazi kitarto,mellete sportolj,nem kell nagyon durvan de napi 20perc elegendo:)en 2honap alat lefogytam 5kilot .igen tudom nem rengeteg de 61kolobol tobbet nem surun tudtam:)de a koplalassal csak a jo-jo fogyasra juc..az meg nem sokat er:)soksikert
2020. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
20%

Ez egy modern tevhit hogy egesznap enni/nassolni kell es ezaltal egesz nap csak emesztesz. A böjt is hasznos keress rá. A muszlimok pl eleg sokszor bojtolnek nappal.

Nyilvan nem olyannak akinek nincs zsirtartaleka, tehat nem tul sovanyaknak valo.

Meg a haboruban koplalók ha tul eltek a haborut nagyon sokaig eltek. Es valamelyik ilyen legoregebb ember mondta hogy mi a titka erre azt mondta h kicsit mindig ehes volt.

2020. jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4, szerintem erről kérdezz meg egy gasztroenterológust. Volt "szerencsém" hosszasan beszélgetni eggyel amikor kórházban voltam. Ha valaki éhezteti magát, az epefolyadék pang és kövekké alakul. Sajnos igaznak bizonyult. Azóta tudom hogy sokszor kell enni keveset, nem viccből mondják. Folyamatosan kell valami ami felszívja az epefolyadékot. Akkor lökődik ki egy adag ha valami érkezik a gyomorba.

A háború más tészta, ők kényszerhelyzetben voltak, de mi megtehetjük hogy vigyázunk az egészségünkre és nem tesszük tönkre magunkat direkt.

2020. jún. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem.Nagyon szépen köszönöm a válaszokat hasznosnak találam őket
2020. jún. 11. 09:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!