Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fog lógni a bőröm?

Fog lógni a bőröm?

Figyelt kérdés
Heti 5 nap napi 60percet szobabicajozok és heti 2kgot fogyok hetente 2 hónapig. Fog lógni a bőröm? 124 kg vagyok most nő

máj. 13. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Igen, ha heti 2 kilót fogysz. Legyen csak heti 0,5-1.

És ne csak szobabiciklizz, bár az jól égeti a kalóriákat, de nem feszesedsz tőle. Heti 3 alkalommal csinálj helyette erősítő edzéseket.

máj. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Fog. A fogyási ütem gyors. A bicózás szuperjó fogyáshoz, egészseges is, éget us kalóriát de nem izmosít

És minimum 50 kilót le kell adnod ennyivel biztos valamennyire fog.

Nekem 35 kg fkgyas utan egyebkent nem log de striás meg nem olyan feszes. Adottságtól is erősen függ.

máj. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok izmos lenni
máj. 13. 10:37
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Hát de vagy izmos leszel, vagy löttyedt. Te döntésed. És a heti 2 kg akkor is rengeteg.
máj. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A heti két kiló duplája az egészségesnek. Tehát lógni fog.
máj. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akarj izmos lenni - de itt ne ilyen bodybuilder nőket képzelj el, hanem formás nőket. Ha nem kokszolsz, sosem leszel nőként “kigyúrt”, de igenis kell izom ahhoz, hogy jól nézz ki.
máj. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ahogy a 4es irja. Aki izmosodás nélkül fogy az lötyög. Felre ne értad messze nem fogsz sportolónak vagy gyúrósnak kinézni. Anni fog látszani csak hogy nem lógsz hanem formája van a fenekednek es nem csak egy platty.

A helyet ami a bor alatt felszabadul ki kell tolteni.

máj. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy 124 kg-os nőnél az elején abszolút nem sok a heti 2 kg, ne írjatok már hülyeségeket. Kb 100 kg körül már mehet a heti fél-1 kiló.

A bőröd sajnos lógni fog, mivel nagy a túlsúly, hacsak nem -20 kg a végső célod, bár nem gondolom.

máj. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én 130 kilóról indultam (nő, 50), és CSAK az első hónapban ment le 8 kg! Másodikban 5, aztán meg volt olyan, hog 2!

NEM fogsz tartósan heti 2 kilót fogyni!

Illetve, igen, valamennyire tuti lógni fog a bőröd, ez nagyon sok mindentől függ, talán a 3 legfontosabb faktor a genetika, a fogyás sebessége és az életkor! Nem írtad, mennyi idős vagy!

Az erősítő edzés mindenképpen segít a bőrödnek feszes(ebb)nek maradni, de azért ne gondoljuk már, hogy fel fog szedni annyi izmot, amennyi az 50 kg zsír helyét majd kitölti...

De jó eséllyel ruhában nem nagyon fog látszani a probléma.

Amúgy, menj el a háziorvoshoz, és dokumentáltasd a mostani súlyodat, mert akkor a fogyás után lesz rá lehetsőgé, hogy TB-re végezzenek rajtad bőrplasztikát, ha szükséges.

máj. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Dehogy fog. Az emberek annyira hülyék, fogalmatlanok.
máj. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!