Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Edzek már rég óta, és egész...

Edzek már rég óta, és egész jól figyelek az étkezésre, mégsem fogyok. Mi lehet az oka? Van aki azt mondta hogy azért mert kevés a felesleg 16 éves lány vagyok, 164 cm, 57 kg. Segiiiitseeeg. Amúgy akarok az alakomon változtatni, meg egy kicsit fogyni

Figyelt kérdés

2020. jún. 11. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondták, ideális a súlyod. Nem lehet, hogy túl keveset eszel? Mit jelent, hogy egész jól odafigyelsz, és mennyi az edzés?
2020. jún. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te erősödni szeretnél, nem fogyni. Tök jó a súlyod! ;)
2020. jún. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én meg sovány vagyok mint a bot és hiaba eszek sokat mert nem... ha túl oskat eszek kiháyom és így vagyok 171cm és 45 kg...



17/F

2020. jún. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell fogynod. Ha formásodni szeretnél, egyél rendesen, és végezz intenzív súlyzós, és aerob edzéseket.
2020. jún. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit edzel? Mit eszel?
2020. jún. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

3 válaszoló.


Hánytatod magad mert akkor segítség kell neked.

Vagy önkéntelenül jön vissza mert akkor háziorvosoddal beszélj mert ez baromira nem okés.


A kérdés feltevőjének pedig: Mert nincsen miből fogynod. Kezdjél neki egy edzésnek az majd segít.

2020. jún. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát reggel tojást szoktam enni kettőt(főtt, rántott, tükör).

Majd később egy almát, akkor majd edzek olyan 30percet (hiit), s azután eszek levest 1 pirítóssal. Később még eszek valami gyümölcsöt, majd olyan 7 fele vacsizok, natúr joghurtot, vagy csirkehusit s zöldségsalátát,vavy bécsit.

Nagyjából ezeket szoktam enni.

Este megint edzek olyan 30percet

2020. jún. 12. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!