Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás után rosszabb narancsbő...

Fogyás után rosszabb narancsbőr? Mit kezdtetek vele?

Figyelt kérdés
A karantén alatt életmódot változtattam, egészségesen eszek, sportolok, igyekszem odafigyelni a makrókra és kalóriákra, stb. Pár kilót fogytam is, de most úgy látom sokkal rosszabb lett a narancsbőröm és olyan helyeken is megjelent, ahol korábban sosem volt, így pl a hasam. Valószínű eddig is volt narancsbőröm, de nem volt feltűnő a helyzet, most viszont számomra aggasztóan látványos lett a dolog. Mással is volt ilyen? És mit kezdett vele? Azért sem értem ezt, mert minden cikknél pont azt írják, hogy együnk egészségesen, mozogjunk, stb. Elkezdtem feszesítő krémmel kenni magam naponta, de nem látok érdembeli javulást.

2020. jún. 16. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos előfordul, hogy rosszabbodik fogyás alatt, leginkább, mert a bőr nem követi olyan gyorsan a változásokat, mint szeretnénk. A minőségi bőrfeszesítő jó ötlet, esetleg kipróbálhatod szájon át a kollagént.

Mit sportolsz? Az izmosodás jót tesz ennek a problémának is, ezért érdemes súlyokkal is edzeni heti párszor. Csak kardió mellett sajnos ez gyakori probléma sokaknál, mert zsír mellett sok izmot is veszítenek, így látványosabb a narancsbőr is.

Mindenesetre, szerintem ne add fel az új életmódot. Ha ideiglenesen rosszabb is a helyzet, idővel elkezd javulni ez is.

2020. jún. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod.:) Kollagént is elkezdtem szedni, kilókban amúgy nem látványos az eredmény, de mások megdicsérnek, hogy látványos a fogyásom, ezért azért izmot is szedtem fel, pláne a lábamra. Legkitartóbban a biciklizést csinálom, mindenhova azzal közlekedem, sétálni, túrázni is eljárok, plusz itthon is néha csinálok egyéb edzéseket (HIIT, box, hullahopp, egyéb területre specifikus edzések videók alapján, de ezt ad hoc jelleggel). Próbálok türelmes lenni, mindenképp folytatom ezt tovább, csak rossz megélni, hogy ennek a váltásnak nem csak pozitív hozománya van.:(
2020. jún. 16. 15:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak átmeneti, ne aggódj :) Némi teljes testes erősítést iktass be, és meglátod, nagyon csinos és veszes leszel az út végén ^^
2020. jún. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szuper,hogy ezt a karanténos dologból ilyen pozitívat hoztál ki! Ne add fel, szuper lesz! :) A folyadékbevitelről nem írtál, de a narancsbőr eltűnésében az is segíthet,ha növeled a folyadékmennyiséget és csökkented a só fogyasztást. Bocsi,ha ezek rendben vannak,nem szóltam :) nekem ez segített benne :)
2020. jún. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!