Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha már fogyni nem, csak...

Ha már fogyni nem, csak formásodni szeretnék akkor mennyit egyek?

Figyelt kérdés
162 cm és 50,5 kg vagyok jelenleg. Korábban kalóriát számoltam és úgy fogytam, de már nem szeretnék tovább, csak megtartani a súlyomat es kicsit izmosodni, hogy valami formám is legyen. Ezért járok heti párszor biciklizni, illetve minden nap tornázom kb 30-40 percet. Eddig 1330 kcal volt a kalória keretem, és az érdekelne, hogy ha fogyni már nem akarok akkor ezt emelni kellene? Nem nagyon tudok ennél többet enni, mostmár nem kívánok. Azt is észrevettem, hogy ha regebben egy kicsit is többet ettem ennel akar 2 napig, akkor mar híztam pár dekát. Szoval félek attól, hogy ha emelném, akkor megint elkezdenék hízni. Viszont kis mértékben izmosodni is szeretnék, es ehhez meg azt olvastam, hogy több kalória szükséges. Így (mint latszik) nem nagyon tudom, mit kéne tennem.

2020. jún. 17. 11:21
 1/8 anonim válasza:
20%
Egyél ugyan ennyit, mert a szervezeted már hozzá szokott. Ha többet ennél valószínű, hogy hamar híznál. Nem fogsz tovább fogyni.Csak akkor ha kardio edzést csinálsz. Helyette csinálj erőlétit. A biciklizés maradhat
2020. jún. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megfogadom amiket irtal.

De azért meg varok valaszokat!

2020. jún. 17. 11:36
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Igen, emelni kellene 1600-1800 körülre, érdemes kitapasztalni, fokozatosan. Ez elég a súly megtartáshoz, és az izomtömeg építéshez is.
2020. jún. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2020. jún. 17. 12:57
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Emeld addig,amíg 1 hónap elteltével is stagnál a súlyod,de látod a változást magadon . Nekem ez bejött . A súlyom hónapok alatt gyarapodott 2-3 kilót ugyan,de zsír ment le rólam,izom meg jött fel.
2020. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. jún. 17. 14:12
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Problémás ha pár dekától is ennyire parázol. Az izom nehezebb mint a zsír, ha izmot építesz biztos "hízni" fogsz.

Lehet mostantól nem a súlyt, hanem a centiket kéne figyelned inkább

2020. jún. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azért parázom attól a pár dekától, mert meglátszik. Sajnos ilyen az alkatom, de tényleg látványos mar az a kicsi is.

Egyébként köszönöm a választ, meg is fogadom amit írtál, es inkább centiket figyelek, meg magát a alakot, nem a súlyt.

2020. jún. 17. 18:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!