Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ami aszpartámot tartalmaz...

Ami aszpartámot tartalmaz tényleg nem engedi hogy fogyjak? Pl rengeteg cukor mentes kólában, 100%-os gyümölcslében ott van. Milyen összetevőket kerüljünk?

Figyelt kérdés
Megjegyzem, nem feltétlenül akarunk fogyni maximum 2 kg feleslegem van, inkább egészségesebben akarunk élni úgy hogy nem fizetünk mindenért egy vagyont :)

2020. jún. 21. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez alapvetően marhaság. Vannak olyan elméletek , hogy az édes íz reflex szerűen emeli az inzulinszintet, de ezekben én nem hiszek.
2020. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
100%-os gyümölcslében hogyan lenne?
2020. jún. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha az egészséged a lényeg, igyál vizet, cukormentes gyógyteákat, frissen préselt zöldségleveket.

Elvileg az édesítőszerek nem károsak az egészségre, bár egyesekre létezik mennyiségi limitre vonatkozó ajánlás (pl. ciklamát). Én úgy vagyok ezzel, hogy ha nem (vagy ritkán, kis mennyiségben) fogyasztom ezeket, az a legbiztonságosabb.

[link]

2020. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha eszek akkor szoktam 1-2 pohárral inni cukrosat amúgy nem, nem tudom meginni magában csak kajával
2020. jún. 22. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!