Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Állandó puffadás, mitől?

Állandó puffadás, mitől?

Figyelt kérdés
Délután nem szeretek enni, nem esik jól. Reggel 6 és délután 14 között eszek csak, olyan 2000, ritkán 2300 kalória körül (gyümölcsöt, zöldséget, tojást teljesen beleszámítva). Délután pedig rengeteg sétálok, kerékpározok, futok. Ez olyan napi 700-1200 kalória égetése. Mérem (de alapból is napi 2-4 órát mozgok) Este sem eszek. Viszont szinte folyton fel vagyok puffadva, még reggel is. Mit tegyek? 20/L, 10 kg felesleg. Néha lemegy, akkor egészen sokat lapul a hasam, könnyebb is vagyok a mérlegen, de most is annyit mért, mint másfél hete.
2020. máj. 3. 07:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Napinta 4-5 liter vizet simán megiszok, de akár többet is.
2020. máj. 3. 07:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem tejterméktől volt ez. Amint elhagytam minden tejterméket egy csapásra eltűnt a puffadás. Amíg nem jössz rá, hogy mitől puffadsz addig tud segíteni a gyömbér tea (lereszelsz egy darab gyömbért és kiáztatod forróvízben).
2020. máj. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Túl sok vizet iszol!!

Lehet étel érzékenység.

Emésztési probléma. Pl. Bélgyulladás.

Nőgyógyászati probléma.

2020. máj. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!