Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eredményes lennék a kenyér...

Eredményes lennék a kenyér teljes elhagyásával és az üdítők,snackek meg édességek elhagyásával?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok, ezelőtt 3 évvel nagyon jó fizikumom volt kockahas stb. mert gyerekkorom óta parkouroztunk a haverokkal már a végén elég magas szinten. Ez abbamaradt különböző okok miatt és úgyéreztem nincs szükségem más sportra inkább kicsit pihenek. Jött a sok egészségtelen kaja,17 voltam akkor és azért kezdünk bele-bele kóstolni a bulizásba meg stb. Tehát az életmódom teljesen megváltozott. Az alakom még mindig jó volt de azért kezdtem látni,hogy az izmokat zsír kezdi elfedni,már a kockák halványabbak. Ígysem tettem semmit ezellen,haveroknak lett jogosítványa emiatt már a városban való sétálgatás is elmaradt teljesen. A fizikumom ezek ellenére még mindig jónak mondható viszont egy valami mellett most nem tudok elmenni, az pedig a pockom. Olyan pockom lett amit nem tudok mire vélni. Tehát ha megfeszítem a hasam még a felső 4 kocka látszik halványan,tehát annyira zsíros nem lehet ez a pocak,az alsó kettőn látom,hogy több a zsír, viszont ha kiengedem a pocakom feszes és nagy. Olyan mintha fellennék puffadva. Más testrészem se zsíros ilyen szinten,még két oldalt a V is látszik ugye ami arra utal,hogy valakinek alacsony a testzsír százaléka. Visszatérve a kérdésre,ha elhagyom a fenti dolgokat teljesen, és beiktatom a HIIT edzést a mindennapjaimba és többet sétálok (értem ez alatt,hogy nem autóval járok mindenhova) szerintetek lennebb menne a pocak? Vagy egy ilyen fura félig kockás félig redneck sörhas feelingű fellpuffadt pocakot mivel lehet eltüntetni? Ja amúgy 168 cm és 70kg vagyok.

2020. máj. 28. 01:34
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Gyorsan felszívódó szénhidrát diéta működő képes és hasznos tud lenni.

4 hétig brutálisan visszaszorítod, utána kevésbé fogod ezeket kívánni.

Az üdítő és chips ütés kalória. Azt hagyd el teljesen. A kenyérből, ha teheted olyat vegyél, ami kovászos, vagy minél kevesebb adalékot tartalmaz esetleg rozsos, vagy barna, vagy zabos. A teljes kitörésű sem rossz, de az nem ajánlom a mindennapokra, csak néha-néha (alapvetően egészséges, de a búza héja sokmindent magába szív)

A lassan felszívódó szénhidrát jó dolog és szükséges a táplálkozási piramisban. A gyorsan felszívódó és üres kalóriás szénhidrátokat kell Minimálisra szorítani.

Tehát a zab a barátod lesz, de a cukros dolgok és az alkohol és a chips nem.

Rágcsa lehet zöldség, vagy magvak (óvatosan, mert kalória bomba és sok bennük az olaj) vagy gyümölcs.


Én minden évben 2 hetes teljes ch megvonást tartok, de nem többet. Alapvetően a ch jó dolog.

2020. máj. 28. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Kalóriadeficit, fogyáshoz ennyi kell, semmi más.
2020. máj. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp eredményes, ha csökkented a kalóriákat ilyen módon, és aktívabb életmódra váltasz. De azért azt is vedd figyelembe, hogy nem vagy már 17 éves, emiatt az anyagcseréd is megváltozott. Szóval nem biztos, hogy ennyi elég lesz a kockahashoz, de persze nem is kizárt.

A férfiak sok esetben hajlamosabbak a zsigeri hízásra. Lehet nálad is emiatt olyan "puffadt" a hasad. De persze lehet valóban puffadás is. Ez idővel kiderül, vagy ha elmész egy teljeskörű allergia és intolerancia vizsgálatra. A szóda, hüvelyesek normális anyagcsere mellett is puffasztanak. Érzékenység esetén a tej, glutén, fruktóz és sok más is puffaszthat. Zsigeri hízásra pedig ugyanúgy jó az aktív életmód, kiegyensúlyozott étkezés.

2020. máj. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Glutén sem ördögtől való. Csak a gyorsan készült kenyerekben nem fejlődik ki rendesen a gluténszál, ami az emésztés segíti. Ez a kovászos kenyerekben megtörténik.
2020. máj. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!