Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázok nektek miért a...

Fogyókúrázok nektek miért a leadott súly számít kg-ban?

Figyelt kérdés
Sokkal meghatározóbb és fontosabb a testzsír%, ez a valódi fogyás. A súly semmit nem mond, csak azt, hogy mennyivel lettél könnyebb, de, hogy mennyivel kevésbé vagy "kövér" azt nem jelzi. Mégis mindenki a súlyra kíváncsi, miért?
2010. aug. 1. 15:18
 1/2 anonim válasza:
Mert talán gyorsabb egyszerűbb mérni és aki nem ért hozzá az ehhez tud viszonyítani a legkönnyebben.
2010. aug. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De ez rossz viszonyítási alap, mert megiszok 3 liter ásványvizet, akkor egyből szomorú vagyok, mert 3 kilóval többet mutat, vagy sport után mérem magam, akkor 3-mal kevesebbet. (Tudom, hogy mikor kell mérni, de a hobbifogyókúrázók mindig belemennek ebbe a csapdába)


Sőt, ha fogyok, akkor zsírt szeretnék veszíteni, és nem izmot, a mérleg viszont nem mutatja ki, hogy ténylegesen mi ment le rólam, így azt sem tudom, hogy jó irányba haladok-e.

2010. aug. 2. 02:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!