Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » HELP!! mi lehet a baj az...

HELP!! mi lehet a baj az étrendemmel?

Figyelt kérdés
1400 az alapanyagcserém, ezért ennyit eszek a fogyáshoz. Mellette 1-2 órát mozgok naponta(aerobic, de valamikor csak egy hosszú séta). Megeszem a reggelim, ebédem, uzsonnám, vacsorám(tízóraim nincs, mert általába reggel van a mozgásom, így felkavarodna a gyomrom). Minden étkezés tartalmaz fehérjét:100g sovány hús, 2 tojás, 100g túró. Mellette sok friss zöldséget eszem, szénhidrátnak pedig 60g rizst szoktam elosztani egy napra, vagy kicsit több krumplit. Mégis,borzasztóan alszok. Éhesen fekszek, este forgolódok, és alig várom hogy reggel legyen, és megehessem a reggelimet. Van, mikor annyira éhes leszek, hogy megeszem a reggelimet, és utánna befalok még vagy 2-3 adagot. Olyan, mintha este, vagy a nap végére kiéheznék teljesen, és ha nem eszek nagy vacsorát, vagy bőséges reggelit, félő, hogy felfalom a hűtőt. Mit tegyek? Növeljem a kalória keretemet? Mitől lehet ez a farkas éhség?

2020. jún. 25. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Próbálj többet enni, szerintem az a baj. Mennyit iszol? Megvan a 2 liter minimum naponta?
2020. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A víz bőven megvan, van, hogy akár napi 4-5 liter is, remélem ez még nem gond😅
2020. jún. 25. 16:02
 3/13 A kérdező kommentje:
De ha többet eszek nem leszek kalória deficitben nem? Mennyivel egyek többet?
2020. jún. 25. 16:02
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Hat tudni kene milyen magas vagy, hany kilo? Etkezesek kozott mennyit iszol? Sokszor ehesnek erezzuk magunkat pedig csak szomjasak vagyunk.
2020. jún. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
165centi vagyok és 65kg,viszonylag sokat szoktam inni, főképp mozgás után is, de a reggelt, és az ebédet is egy nagy pohár vízzel indítom
2020. jún. 25. 16:49
 6/13 anonim ***** válasza:
8%
Hagyd el a rizst és a krumplit. Helyette fogyassz friss salátákat.
2020. jún. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
És van ember aki friss salátával jól lakik? Én friss saláta után olyan éhes vagyok, hogy komolyan mar a gyomrom az éhségtől és rosszul vagyok. Próbáltam átállni arra, soha az életben nem laknék azzal jól.
2020. jún. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19%
Hús, csirke, hal, friss saláták! Ez a fogyás titka!
2020. jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves előző,


és aki nem eszik csirkét meg halata? annak mi a titka?

2020. jún. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A rizs, vagy a krumpli az egyetlen szénhidrátforrás az étkezésemben, ha azt elhagyom, ahogy írtad tényleg csak a hus, hal, tojás marad salátával
2020. jún. 25. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!