Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » HELP!! mi lehet a baj az...

HELP!! mi lehet a baj az étrendemmel?

Figyelt kérdés
1400 az alapanyagcserém, ezért ennyit eszek a fogyáshoz. Mellette 1-2 órát mozgok naponta(aerobic, de valamikor csak egy hosszú séta). Megeszem a reggelim, ebédem, uzsonnám, vacsorám(tízóraim nincs, mert általába reggel van a mozgásom, így felkavarodna a gyomrom). Minden étkezés tartalmaz fehérjét:100g sovány hús, 2 tojás, 100g túró. Mellette sok friss zöldséget eszem, szénhidrátnak pedig 60g rizst szoktam elosztani egy napra, vagy kicsit több krumplit. Mégis,borzasztóan alszok. Éhesen fekszek, este forgolódok, és alig várom hogy reggel legyen, és megehessem a reggelimet. Van, mikor annyira éhes leszek, hogy megeszem a reggelimet, és utánna befalok még vagy 2-3 adagot. Olyan, mintha este, vagy a nap végére kiéheznék teljesen, és ha nem eszek nagy vacsorát, vagy bőséges reggelit, félő, hogy felfalom a hűtőt. Mit tegyek? Növeljem a kalória keretemet? Mitől lehet ez a farkas éhség?

2020. jún. 25. 15:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Minimális szénhidrátra szükség van nem? Így is 60gramm alatt szokott lenni a keretem
2020. jún. 25. 23:13
 12/13 anonim ***** válasza:

60 g szénhidrát elég alacsony, ami nem lenne akkora baj, de akkor a zsírt nem kellene ennyire kerülni. Úgy tűnik, te leginkább fehérjére alapozol, mennyi a napi beviteled?

A low carb étrend alapból nem zsírszegény. El kellene döntened, hogy kevés ch vagy kevés zsír, a kettő egyidejűleg nem jó ötlet, a fehérje nem jó energiaforrás. Szerintem ezért vagy éhes.

Még az is lehet emellett, hogy nagyon egyoldalú az étrended, valamilyen mikrotápanyagból túl keveset viszel be, ezt jelzi a szervezeted.

2020. jún. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kevés a ch..Napi 140 g kellene.
2020. jún. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!