Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Működik ez a program?

Működik ez a program?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék kb 15kg, és hát láttam ezt a programot, gondoltam talán bevállik. Chloe Ting programát szeretném elkezdeni. Véleményeket láttam róla nagyon jókat írták róla, szemmel látható volt a változás. Egyszer elkezdtem de csak 4 napig csináltam, és ez alatt nem láttam a valtozást (mérlegen sem). Nem volt energiám, időm csinálni, de úgy döntöttem, hogy most végig csinálom. De félek, hogy nem fogok eredmémyt elérni.

Aki használta közületek azt a "challenge-t" müködött? Volt változás?


Belinkelem az oldalt ahol ezt találtam.


[link]



#edzés #eredmény #fogyókúra #fogyás #Chloe Ting challenge
2020. jún. 26. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

Fogyast kajaval tudod elerni, azert mert mozogsz lehet valtozas

De -15kg etkezes a fontos

2020. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Alapvetően két hét alatt nem fogsz 15 kg-t fogyni, de ha elkezdesz mozogni (pl. rendeszeresen csinálod a Chloe Ting kihívásokat) és RENDESEN eszel mellé, akkor gyorsan meg fognak indulni a kilók.


Én a 28 napos kihívást csinálom, már az ötödik nap után érzem, hogy jobban bírom az edzéseket.

A 15 kg-t sem két hét alatt szedted fel, így lemenni sem ennyi idő alatt fog.

Szerintem vágj bele, és tarts ki. :)


(Egyébként én is 15 kg-t szeretnék fogyni.)

2020. jún. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Én is mindig belefutok ebbe a nem látok változást dologba, és kb 1 hétig csinálom, mert elmegy a kedvem tőle.


Szóval azt tanácsolom, hogy ne járj űgy mint én. Ne csak pár napot/hete adj ennek, hanem minimum 1 hónapot. A testednek, szervezetednek szoknia kell a változást:)


De most szimpatikus lett ez az edzésterv, úgyhogy én is erőt veszek magamom, és elkezdem:)

2020. jún. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Én végigcsináltam már a Two Week Shredet, most éppen a 26 napos Hourglass Program kilencedik napján vagyok.

Határozottan működik, kilóban én személy szerint csak kb. fél kilót fogytam, de centikben jobban látszott az eredmény, mindenhonnan lement 2-3-4 centi szinte, laposabb lett a hasam, vékonyabb a derekam, stb.

De ehhez a kajálásra is fontos odafigyelni, ha végigcsinálod, de közben össze-vissza eszel, akkor nem fog működni.

2020. jún. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Azt szeretném kérdezni, hogy milyen étkezést ajánlatok az edzés mellé? Nem vagyok valami jártas ebben ezért ez ügyben nem nagyon tudol semmit.
2020. jún. 26. 20:55
 6/6 anonim ***** válasza:
19%
Nekem sikerült 15kg. Nem majmoltam divatdolgokat. Konditerem+megszorított bevitel. Utóbbi időben már kardió is megy. Kezdek kockásodni.
2020. jún. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!