Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi súlyt tudok veszíteni...

Mennyi súlyt tudok veszíteni egy hónap alatt? Illetve hogyan?

Figyelt kérdés
165 cm vagyok és 66kg a célom az 52 kg messzebb távra de jelenleg egy hónap alatt annyi kilogrammot szeretnék veszíteni amennyit csak tudok viszont nem vagyok jártas a témában..Izmot is szeretnék építeni leginkább a hasamra és a fenekemre, a fogyast és a szálkásítást lehet egyszerre? Egy hónap alatt mennyi súlyt tudok veszíteni? Ha valamelyikőtöknek esetleg van bevált edzés terve avagy étrendje akkor kérlek ismertesse, a válaszokat előre is köszönöm :)

2020. jún. 27. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom jó ötlet-e ilyem vékonyra lemenned, most is jó a súlyod, de te tudod. Én járok futni a zsírégetés miatt és edzek külön az izmosodás miatt. Felmész internetre egy csomó edzös, erösítö videót találsz, válogass. Étrend meg...inkább hagyjuk is:-D

2020. jún. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez rajtad áll, lehet az elején megindul és lesz heti 1 kg fogyás aztán lehet lelassul stb. Viszont azt ajánlom, hogy ne a kilókat nézd hanem a centiket, mert az izom nehezebb a zsírnál, így ha izmosodsz nagyobb súlyú is lehetsz, viszont vékonyabb.


Az egészséges fogyás az heti 0,5-1 kg között van, ha ennél több akkor valószínűleg vizet veszítesz csak (ha valaki extrém túlsúlyos az fogyhat heti több kiló zsírt is, viszont te egyáltalán nem vagy az). Így 1 hónap alatt 2-4 kg-t tudsz fogyni.


Én lassan 2 hónapja fogyózok, figyelem mennyi kalóriát eszek, a makrókat és mellé minden nap HIT edzést végzek, így heti kb 4 dekát fogytam, viszont nekem összesen 4 kg feleslegem volt. Egyébként sokkal izmosabb lettem, főként a combom és a fenekem, ez utóbbi szépen kikerekedett.


Remélem mihamarabb sikerül elérned az álom alakodat.

2020. jún. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
4kg max
2020. jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
hízásba 20kg
2020. jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Bár 165 cm-nél 63 kilo a leg ideálisabb, de ez alkati kérdés is. Általában - + 15% is jó szokott lenni. Nem tudom te milyen alkatú vagy, de az 52 kilót el lehet érni egy hónap alatt is, de ha tartósan meg akarod tartani, szerintem havi 10% súly vesztés, tehát kb 6 kg. Egy nap koplalás pihenéssel, egy nap kemény edzés kalória számlálás nélkül. Ez tuti hatás. Én így tudtam lefogyni 86 kg- ról 77-re.(190 cm vagyok)
2020. jún. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm!
2020. jún. 29. 09:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ne is súlyt akarj veszíteni, inkább a test összetételeden próbálj változtatni, ha nem tetszel magadnak. Zsír csökkentése, izom növelése.
2020. jún. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!