Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha szeretnék zsirt vesziteni...

Ha szeretnék zsirt vesziteni és egy picit izmosodni ez mekkora probléma?

Figyelt kérdés

Szóval mostanában eléggé daginak érzem magam szeretnék jobban kinézni.

A kérdésem az lenne hogy ennek elérése érdekében mekkora probléma ha néha egyszer kétszer becsúszik egy csoki vagy valami? Hetente 1szer kétszer max egy pici 100 kalóriás csoki. Sokat változtat az eredményen vagy nem annyira?

Mellette egészségesen eszek, nem diétázok de odafigyelek hogy mit eszek, és sportolok is.


Nagy probléma vagy nem annyira?


Előre is köszönöm a válaszokat!



21/l



2018. nov. 11. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Heti 100-200 kcal nem oszt, nem szoroz.
2018. nov. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha sportolsz, és odafigyelsz, hogy mit eszel / egészségesen étkezel, és mégis elég daginak érzed magad, akkor valamivel probléma van nálad. Vagy azt nem tudod, mi az, hogy dagi, vagy azt, hogy mi az a sport, vagy hogy mi az egészséges étkezés. Vagy ezeknek valami kombinációja. De biztosan nem a két 100 kalóriás csokival van gond. Azt viszont nem írtad, hogy ezen kívül mit, mennyit és milyen gyakran eszel, és hogy mit/mennyit sportolsz. Valószínűleg ott lesz a probléma. Feltéve, ha tényleg dagi vagy, és nem csak beképzeled magadnak.
2018. nov. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egy egyszerű kérdést tettem fel arról hogy ez probléma-e...nem kértem spekulációkat arról hogy vajon tisztában vagyok-e különböző fogalmakkal, vagy hogy reális önképem van-e.

Nem mondtam egy szóval se hogy jajj egészégesen eszek, sportolok mégse mennek le a kilók. Egyszerű kérdést tettem fel az életmódom egy aszpektusáról.

Válaszold meg a kérdést vagy ne irj semmit.

2018. nov. 17. 06:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!