Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az ilyen emberek szándékosan...

Az ilyen emberek szándékosan vissza akarnak húzni? Miért?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve áttértem az egészséges életmódra, szépen mentek is le a kilók. Néha-néha elcsábultam egy-két sütinek/pizzának, de nem zavart be a diétába, utána folytattam ugyanúgy tovább. Majd volt egy rosszabb időszakom, többször csaltam a kajával, amit el is meséltem valakinek, és mondtam neki, hogy úgy megenném még ezt meg azt (elég nagy ételekről van szó, gyorskaja/pizza/torta), de nem szabad már (aznap előtte kb 2500 kalóriát bevittem). Erre azt mondta, hogy egyek csak még nyugodtan. (több ilyen is előfordult már)

Egy másik ismerősömmel nemrég elmentünk strandra és mondta, hogy teljesen jó vagyok így, ne diétázgassak tovább.


Na mindkét ismerősöm egészségesen eszik, sportolnak, szép feszes, tónusos testük van. Az ő hatásukra kezdtem el ezt az egészet, én sose voltam fitt, egy kis túlsúllyal indultam. Elértem egy normál alakot, és nincs testképzavarom, nem látom magam husisnak, és nem is vagyok túl vékony, olyan pont jó. Viszont nem látszik rajtam semmi izom, nem vagyok feszes/tónusos, ezen edzéssel próbálok segíteni egy ideje. Ha pár kiló izmot felszednék, teljesen meg lennék elégedve magammal.

Most elgondolkodtam azon, hogy ők vajon miért mondogatják, hogy egyek csak meg nyugodtan egy fél tortát/zacskó csipszet/bármit, meg felesleges edzőterembe járnom, ők se járnak. Mikor ők nem esznek meg soha egy fél tortát vagy egy egész zacskó csipszet. Az igaz, hogy nem járnak edzőterembe, csak otthon edzenek, de nehéz súlyzókkal.


Azt valamilyen szinten meg tudom érteni, hogy szintén túlsúlyos/formátlan emberek miért mondják azt a másiknak, hogy hagyja abba a diétát, egyen vele édességeket, ne menjen edzeni, mert férfias lesz és hasonló hülyeségek, de egészségesen élő, fitt nők miért akarják hátráltatni a másikat? Vagy csak én látom bele, és tényleg nem rosszból mondták nekem azokat?


2020. jún. 30. 22:55
 1/5 Tabbouleh ***** válasza:
53%
Félnek, hogy jobb leszel náluk. A végén nem csak őket nézik meg a strandon, hanem téged is, így te lennél a konkurencia.
2020. jún. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Elsonek lehet igaza, vagy csak nem akarnak megbantani, vagy lehet te latodagad maskepp
2020. júl. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Ez Magyarország ember a rosszindulat és az irigység hazája ha eddig nem tűnt volna még fel
2020. júl. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ők is néha megeszik amit megkívánnak. Nem tudhatod otthon mit majszolnak! Néha belefér! Én is régebben megijedtem, mikor elcsábultam egy egy finomságnak. De folytattam tovább. Nem adtam fel. Meg lett az eredménye. Én is itthon lettem formás , feszes. Nézz youtube-on saját testsúlyos edzéseket. Menj el kocogni, sétálni. Ne izgulj! Nem kell egész életedben lemondani a jó dolgokról! Csak nem szabad túlzásba esni! :)
2020. júl. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Ez csak a te elmondásod alapján nem megválaszolható. A nem kell konditerembe járni, simán jelentheti azt is, hogy otthon is tudnál tornázni, ahogyan ők. A nyugodtan edd meg, ha annyira kívánod sem azt jelenti, hogy az egészet be kell tömni, nyilván arra gondoltak, hogy ennél némi tortát, chipset stb. Szerintem ők is magukból indultak ki, hogy ők is szoktak így csalni kicsit, meg a saját adagjaikat gondolják, az emberek nem szoktak fél tortákat betolni, amikor azt mondják, megennék; csak egy szeletre értik.
2020. júl. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!