Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért mutathat többet a mérleg?

Miért mutathat többet a mérleg?

Figyelt kérdés

1 hete elkezdtem újra, számolom a kalóriákat, makrókat, minimális a szemét, + mellé napi 30-40 percet szobabiciklizek (ezt fokozatosan növelném.)

Nyilván nem arról van szó, hogy 1 hét alatt akarom megváltani a világot, de nem igazán értem, hogy mitől van a +1 kg. Mindig reggel mérem magam egyébként.

(És 9-én kellene megjönnie.)



2020. júl. 1. 07:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
10%
Terhes vagy.
2020. júl. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ilyenkor a teszt sem mutatná, nemhogy bármi észrevételt okozzon, úgyhogy ezért kár volt... (És még vicces se volt.... 😏)
2020. júl. 1. 07:35
 3/21 anonim ***** válasza:
44%
Ha eddig ment le valami, az max víz volt. Az első két hétben még simán ingadozhat a súlyod. Szóval ne félj! Csak légy kitartó!
2020. júl. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%
Ha tudod, hogy kevesebb a bevitt kalória, mint amit elhasználsz, akkor ne nézegesd a mérleget, max. 1-2 havonta. Egy pohár víz fél kiló, a te + 1 kg-odat bármi okozhatja, vízbevitel, wc, stb.. 1 hét alatt amúgyis csak pár dekát fogysz (alapesetben).
2020. júl. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Igazából eddig is naponta néztem. Akkor volt több, ha alkoholt ittam, vagy sok szénhidrátot ettem, és nem voltam wc-n több napja. Ez, ha odafigyeltem utána, meg ittam hashajtó teát, kiürültem, visszaállt (nem azzal akarok fogyni, az utolsó terhességem óta nem úgy működik a dolog sajnos, nem tudok vele mit kezdeni.)

A lényeg, hogy 63,4 voltam, és most stabilan 64,4 pár napja.

Reméltem, hogy legalább a saját súlyom fölé nem megyek.

(Tudom, hogy nem kéne naponta nézegetni, de már megszokássá vált.)

2020. júl. 1. 08:06
 6/21 anonim válasza:
11%
Alkoholisták gyakran elhíznak. Vonulj be elvonóra.
2020. júl. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Terhesség alkoholizmussal karöltve, következő az lesz, hogy drogos vagyok, és szülök egy fogyatékos, beteg gyereket, ha egyáltalán ki tudom hordani, ami majd kiderül márciusban, kb addigra kell megszülessen....


Ha beveszek egy Advilt fejfájásra, már nyilván gyógyszerfüggő vagyok.


Ide jutottunk onnan, hogy 1 kg pluszban van a mérleg.


Végülis tök logikus.... 👏👍

2020. júl. 1. 08:48
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Ha mozogsz/edzel, ne azt az 1-2 kilót nézd, hanem a ruhaméreted! Meglátod, lehet kilóban alig fogsz lemenni, sőt fordítva, de formásabb, vékonyabb leszel!!! Figyeld csak meg!
2020. júl. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én a múlt héten mértem, 102,5 voltam edzés végén, azóta minden nap vagy bicajozok 80 percet, vagy edzésen vagyok (1 óra küzdősport, 5 perces menetek, 2 perc pihenők, a nadrágból a végén konkrétan facsarni lehet a vizet).


Egy hét alatt fél kilót... híztam. :) Mindegy, majd megindul lefelé.

2020. júl. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező 7-es kommentedre:

Ezért imádom olvasni a gyakorikérdéseket :D :D

2020. júl. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!