Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem sikerül hasról fogyni....

Nem sikerül hasról fogyni. Mit tegyek??

Figyelt kérdés

Tehát lassan fél éve edzek sosem voltam nagy darab viszont mostanra elég izmos lettem a combomon nincs zsír a karomon se igazan es a hasamon se nagyon tudok megfogni zsírt mégis úgy néz ki a hasam mintha lenne rajta. Nemigazán tudom elmagyarázni de a lényeg hogy szinte csak a bőrt tudom fogni magamon ilyen átlagos hasam van néhány helyen látszik hogy izmos de mégis ha ránézek olyan mintha lenne rajta nem kevés felesleg

és ezt anya is így látja( elmondtam neki hogy én ezt így látom és hogy tényleg így van e vagy csak beképzelem azt mondta igen ő is így látja). Járok futni napi 30 percet intenzíven ugrálókötelezek illetve rendesen gyakorlatokat is csinálok. Esetleg valaki tudna valami tanácsot adni hogy mivel tudnék ezen változtatni. Mivel már elég régóta csinálom és a többi testrészemen látszik nagyon a változás így úgy gondolom hogy a hasamon is el kéne tűnnie ennek e “zsírnak”.


2020. júl. 3. 14:06
 1/5 Bzs03 ***** válasza:
Minőségi táplálkozás
2020. júl. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha lány vagy teljesen természetes, nem hiszem, ha csak a bőrt tudod megfogni, hogy olyan sok lenne. Magasságod, súlyod, esetleg derékbőség, ha le tudod mérni?
2020. júl. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
Ha valóban csak a bőrt tudnád megfogni eres lenne a hasad és elég erősen kockás, szálkás, ami ott van zsír ott van, ha zavar le kell adni. Folytasd tovább a fogyókúrát
2020. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A hasról megy le a legnehezebben a felesleg... Edzeni kell rà kitartóan!Nem csak felülést, hanem màs hasizom erősítő gyakorlattal. Nagyon sokféle gyakorlat van hasra.

Az étkezésre is odakell figyelni. Semmi szemét étel...

2020. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mutass képet, úgy könnyebb válaszolni.
2020. júl. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!