Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Munka mellett, időhiánnyal...

Munka mellett, időhiánnyal hogy sikerül fogyni?

Figyelt kérdés

Mert ugye sportra alig van idő, és mindig odafigyelni, hogy jól étkezzünk, kicsit nehéz így napi 8 (és fél) óra munka mellett.


Ti hogy csináljátok? :)


2017. dec. 2. 19:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Ülőmunkám van.
2017. dec. 2. 19:03
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
7-tol 4ig dolgozok 4:30-tol 19:45 ig suliban vagyok, utana ahogy hazaerek 1,5 orat edzek, figyelek az etkezesemre (minden este megtervezem a kovetkezo napot, elcsomagolom, elviszem:) ) szoval eleg nehezen de en igy fogytam 20 kilot :)) sok sikert neked is!
2017. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Wow! Köszönöm! :)


Többiek? :)

2017. dec. 2. 19:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért olyan sok idő nem kell hozzá, persze ki hogyan fogy.

Nekem most elég egyszerű az egyetlen hatásos technikám: napi maximum egyszer eszem (ami nem mindig jön össze mentális dolgok miatt, de az is belefér). Oké, így is odafigyelek, hogy egészségesen étkezzem, de alapvetően inkább időt takarítok meg. Ez persze speciális eset, nem akárkinek való.


De sokak tipikus flancos sok pici ételkölteménye, amit egyes oldalakon látok, hát ahhoz tényleg idő kell, főleg, mikor lánykák napi 3-szor sütit sütnek maguknak... Mert megragadni egy marék olajos magvat, az gyors és egyszerű s még a tápanyagok szempontjából is vonzó sokunk számára. Persze zsírszegény stílusban is vannak egyszerű ételek. Valami jó kis fehérjeforrás, zöldség, kinek mi még... Változatosan, kevés feldolgozott étellel...

2017. dec. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!