Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 175 cm-hez hány kg-nak kéne...

Lena7 kérdése:

175 cm-hez hány kg-nak kéne lennem ?

Figyelt kérdés

Tényleg olyan sok ehhez a magassághoz a 60-kg ?


16/l



2020. júl. 3. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Szokásos provokatív kérdés. Hányszor írjuk még le, hogy ekkora magassághoz ez nagyon kevés? Kórosan sovány vagy. Ha ezt nem látod, akkor testképzavarod van, irány orvos, elmegyogyi. Miért írod, hogy tényleg? Ki mondta? Fészbukos idióta barátnőd?
2020. júl. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A csapattársaim közül ma többen beszóltak, hogy dagadt vagyok és lekéne fogynom.


Azért írtam ki ezt a kérdést, hogy mások véleményét is halljam, akik jártasabbak ebben a témában.


Mindenesetre köszönöm szépen a választ 1-es

2020. júl. 3. 20:17
 3/9 anonim válasza:
77%

167 cm vagyok, 62 kg, nagyon csontos, de ez genetikai is.

Ha kilátszik egy nő kulcscsontja erősen, akkor sovány, ha egyáltalán nem, na akkor kövér.

Minimális tokája a sovány hölgyeknek is van, mert anélkül, többlet nélkül hogyan is mozgatnád a fejedet rendesen?

Amíg nem folyik a melled egybe a hasaddal, addig nem vagy kövér egyáltalán.

2020. júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
98%

3-as vagyok.

Csapattársaid szerintem marha irigyek rád, pont azért, mert jó az alakod és van magasságod, ami vonzó is a pasiknak.

Pont azért tunkolják beléd, hogy legyőzzenek szépségben meg megalázzanak.

Ha túlontúl lefogysz, nem leszel vonzó, beteg lehetsz, és akkor kikerültél a versengési keretükből.

2020. júl. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Valahol 60-75 közt egészséges a súly 175 centihez. Alkatfüggő, hogy mi âll igazàn jól, és hogy milyen a zsír izom aràny.
2020. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
91%
Kb 75 az okés szerintem itt.
2020. júl. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

A súlyod elvileg teljesen jó,de igazából te látod magad,te érzed. Szóval ha nem vagy megelégedve az alakoddal(nem a súlyoddal,az teljesen jó) akkor egy kicsit formálj magadon egészséges étrenddel és edzéssel:))

Amúgy én hasonlóan vagyok, 163cm-vel 50 kg vagyok,(ma reggel már49,5 voltam:)) de nem igazán vagyok megelégedve. Pedig nagyjából értek az egészséges életmódhoz,diétához mert sokszor fogyóztam már, tudom,hogy teljesen jó a súlyom,sőt még egy kicsit kevesebb is az áltagosnál. Ahogy a tiéd is

Szóval vigyázz,nehogy testképzavaros legyél:(

Amúgy a csapat társaiddal komoly gond lehet,és nyilván nincs igazuk!! De megértelek,én nem bírnám elviselni ha valaki megjegyzést tenne az alakomra,nagyon kiakadnék.

2020. júl. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
57%
175 centihez vagyok 59 kg, egy kis felesleg van a derekamon, ezt szeretném eltüntetni onnan. Kb semmi derekam nincs, mellem és fenekem is elég kicsi, csípőm is keskeny. Szóval nekem ha az ,,ideális" kg-t nézzük sovány vagyok, viszont ha 60 kg fölé megyek akkor is leginkább deréktájra hízok, elég aránytalanul néztem is úgy ki. Úgyhogy számomra az ideális olyan 56 kg körül van. Hiába egyesek szerint sovány, anorexia kategória (elég távol állok ezektől még így is), nekem ez tetszik,nálam ez a normál. Az a lényeg hol oszlik el rajtad ez a súly, mert ha a hasadon az úgy tényleg nem szép, de köver akkor sem lennél egyáltalán.
2020. júl. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72 kg.
2020. júl. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!