Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi egyszeri étkezés? A...

Napi egyszeri étkezés? A tapasztalatok? Ki mennyit fogyott ezzel a módszerrel?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 11:32
1 2
 11/15 anonim válasza:
84%
valószínűleg akik híztak tőle az azért volt mert rosszkor ettek (egéspontosan este) vagy mert olyat amit nem kéne ( pl sütik,fagyik,zsíros sültkrumpli stb.) vagy mindkettő! én napi 1X eszem és ezzel 10 kilót fogytam! azóta is betudom tartani és tökéletesen érzem magam! nem vagyok se éhes se semmi! bőven elé 1X enni egy nap.
2013. febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Korábban én is ráálltam a napi egyszeri evésre, fizikai munka mellett. 2-3 hónap alatt 86kg-ról 70-re fogytam. Egy barátnőnek hála azóta visszajött a plusz, és a konditerem + tudatos étkezés sem vitt 80 alá.

Az ünnepek után ismét napirenden lesz a koplalás... :D

2014. dec. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Nekóstolgasss válasza:
Legjobb diéta én,ha fogyni akarok egyszer jó bezábàlok délben és ennyi.Délig nem is vagyok éhes utána meg azért nem mert tele vagyok egész napra:) Heti 2 kiló így lemegy.Havi 8 kilót szoktam így leadni.Ha többször eszek meg hízom 80-100 közt ingázok.Valamikor 1 évig 80 vagyok valamikor 1 évig 100.Ami éppen jól esik:)
2020. júl. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is napi egyszer eszem.de tudni kell h kovidos voltam.egy hétig.akk fogytam öt kilót.azóta egy nap egyszer eszem du négykor.de akkor sem sokat.egy wrappot például, vagy egy salátát.éhes nem vagyok. Reggel szoktam még inni inni egy cukormentes kávét.
2022. aug. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyébként sok van nem a diéta miatt esznek egy nap egyszer hanem a sejtregenerálódás miatt vagy hogy a hasnyálmirigyet kíméljék.
2022. aug. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!