Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » "Gyors" fogyási módszer?

"Gyors" fogyási módszer?

Figyelt kérdés

Tudom, sok idő kell, főleg ha tartós eredményt szeretnék elérni. Viszont augusztus elejére már jól szeretnék kinézni.

Nem vagyok elhízva, de vékonynak se mondanám magam: 173cm/63kg. Széles csípőm miatt nagy a popsim és vastagok a combjaim. Ezekre edzek rá + a hasizomra.

Elsejétől kezdve mozgok minden másnap (Rubint Rékával 45-60 perceket), nem eszek-iszok cukros és édes dolgokat, igyekszem betartani a napi minimum 3 l víz fogyasztását és ami az étkezést illeti: napi "5x de keveset" .


Max 5 kg-mot szeretnék leadni (a karantén alatt ennyit szedtem fel magamra). Ha ezt mind csinálom tovább 1 hónapig, milyen eredményt fogok elérni?

Ti hogyan fogytatok le?

17/L



2020. júl. 9. 19:34
 1/8 anonim válasza:
22%
Fogyatékos vagy. Azon nem segít semmi.
2020. júl. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
A súlyod teljesen rendben van, sőt, ha hízol 10 kilót, akkor is. Biztos anorexiás vagy.
2020. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%

Ha ilyen suly mellett edzel meg vastagabb leszel ami izom.


Ha fogyni szeretnél ne edzzel, ha nem ne egyél.

3 napi egy tál kaját.


Rosszul leszel, de lefogsz.

Nem fogsz jobban kinézni.


Tudom végigcsináltam.


178,/48kilo voltam.


Mindent kibirtam én is.

De iszonyú fájdalmaim voltak.

2020. júl. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát köszi a válaszokat.😅

Nem vagyok anorexiás... még közel sem vagyok ahhoz, de nem is szeretnék. Nem csak magam miatt szeretnék leadni kilókat, sokan mondták már hogy nem ártana.

2020. júl. 9. 21:37
 5/8 A kérdező kommentje:
De persze ti nem láttok, nem tudhatjátok hogy hogy nézek ki.😅
2020. júl. 9. 21:38
 6/8 A kérdező kommentje:
Apropó, 55 kg fölött tényleg normális a BMI-m.
2020. júl. 9. 21:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a 172 centimhez 70 kiló vagyok és nem kövér. Bár fenekem van.

63 kilósan az sem volt. Ne fogyni akarj, hanem inkább alak formálni. Erre gyors megoldás viszont nincs.

2020. júl. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
77%
Szerintem mindenki annyira kövér, amennyire annak gondolja magát. Van akit +20 kg se érdekel, mást viszont +5 kg is zavar. Én 3 hete kezdtem diétázni (10 kg mínusz a cél) és eddig kb 3-4 kg lement. Tudom, ez nem nagy szám, viszont ami megfogott az egészben, hogy ez a diéta fenntartható, nem kell minden megszokott ízről, ételről lemondanom. Így reális a 10kg 2-2,5 hónap alatt.
2020. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!