Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki Chloe Ting videókat...

Aki Chloe Ting videókat csinál, egy edzés alkalmával mennyit?

Figyelt kérdés

Inkább most a tíz perces videóira gondolok, mert tudom hogy van hosszabb is.

Én 4-et szoktam megcsinálni, hasra, lábra, fenékre, karra egyet-egyet. És nem tudom hogy ez kevés e, mert sokszor hallom hogy valaki azt mondja hogy ennek a csajnak a videói nagyon könnyűek, ő nem is fárad el tőle, de itt vajon egy db videóra gondol vagy többtől sem érez semmit.



2020. júl. 12. 10:00
A kérdező szavazást indított:
1 videót csinálok
2 videót csinálok
3 videót csinálok
4 videót csinálok
5 videót csinálok
6 videót csinálok(ami már egy órának felel meg)
7 vagy annál több (ha több légyszíves írd le hogy mennyit)
Nem ismerem az ő edzéseit
Ismerem az edzéseit de szerintem rosszak
29 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az előre megírt programjait szoktam csinálni, úgy mint a 2 week shred, 26 day hourglass challenge, stb. Ezekre ha rákeresel, akkor kidobja az oldalát, ott fent van minden programja. Az előre megírtakban is napi minimum 2, maximum 5 videó szokott lenni, szóval a néggyel szerintem teljesen jó vagy.

Chloeval amúgy az a tapasztalatom, hogy az elején tényleg baromi nehéz, meghalsz minden videótól, de mivel nagyom hatékony, ezért viszonylag hamar eljutsz egy olyan szintre, amikor már könnyűnek érzed. Velem is ez volt, már nem volt benne kihívás, én így váltottam Pamela Reif edzéseire, ő inkább haladóbbaknak csinálja őket, míg Chloe legtöbb videója inkább kezdőknek jó, arra ha csak most kezdesz saját testsúlyos edzést végezni. Ha esetleg veled is ez lenne majd a helyzet később, akkor Pamelát tényleg nagyon tudom ajánlani, brutál videói vannak.

2020. júl. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A honlapjára keress rá és ott megtalálható, hogy melyik videóit és milyen sorrendben ajánlja.
2020. júl. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 3 10 perceset csinálok egyszerre végig
2020. júl. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A programot erdemes kovetni. Altalaban ahol csak 2 van megadva, oda még valasztok egyet, így minimum 30 maxiumum 50 percet edzek.
2020. júl. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!