Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Utálom a nagy popsim és a...

Utálom a nagy popsim és a vaskos combomat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

100cm-es a csípőm, emiatt tényleg nagy a popsim és vaskosak a combjaim. Nem vagyok dagi, jó a súlyom a magasságomhoz mérve (170cm/60kg), mégis alul a derekamtól lefele nagyon ducinak érzem magamat.

Anyukám mondta, hogy örüljek neki, mert kerek a popsim (ez igaz, de attól még nagy...), a combom meg az izomtól vaskos. De én ezt nem tudom elfogadni.😅 Szerintem a fiúknak se tetszik ez.


Hogyan tudnék fogyni?


1 hónapja tornázok Rubint Rékára meg a hozzá hasonlókra, azóta még vastagabb a combom...



2020. júl. 16. 07:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Diétával megy le a zsír, tornával csak még izmosabb leszel, tehát vastagabbnak fog tűni (bár feszesebbnek). De nem kéne fogynod semennyit, pont jó a súlyod. A sport amúgy jó ötlet, csak ne csak combra meg popsira csináld, hanem inkább felsőtestre és akkor he megerősíted kicsit ott is magad akkor arányosabbnak fogsz tűnni. Plusz ha egészségesen táplálkozol, akkor létezik, hogy egyszerre szedj fel izmot és adj le zsírt kezdőként, így a mérleg nem fog változni, de centik, tükör az igen. Ehhez a leginkább hatásos heti 3-4x 1- 1.5 órás teljes testes edzés lenne akár saját testsúllyal.
2020. júl. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Kérdés: A csípődnél a csontod széles vagy hàj van ott? Mert ha széles a csontod abból nem fogsz lefogyni. Az alkatod milyen? Körte? Mert akkor célszerű a felsőtestet erősíteni még, hogy arànyosabb legyél.
2020. júl. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


A csontom széles, háj nincs rajta. Inkább homokóra az alakom, 70cm-es a derekam és 90cm-es kb a vállam.


Egyébként teljes testedzéseket csinálok, csak a popsira meg a lábra jobban rámentem, de lehet pomt azt nem kellett volna.😅

2020. júl. 16. 09:11
 4/17 A kérdező kommentje:
Most lemértem és majdnem 100cm-es átmérőjű a vállam.^^'
2020. júl. 16. 09:14
 5/17 anonim ***** válasza:
55%
Nekek kifejezetten tetszik az ilyen alak, sőt a duci nők is ugyanúgy tetszenek mint a véknyak, ennyit tudtam hozzátenni. :)))) Jahh és az a fontos, hogy komfortosan érezd magad a testedben, semmi más.
2020. júl. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

A férfiak mindig is a homokóra alkatú nőket tartották vonzónak. Ahogy leírtad magad, nekem is biztos tetszene. Inkább örülj neki.

Amúgy a neten vannak olyan gyakorlatok, amik a csípő, fenék tájékát formálják.

2020. júl. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%
Férfi vagyok, és nekem tetszik az ilyen alkat. :)
2020. júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A lányoknak általában vastagabb a combjuk és nagyobb a popsijuk meg széles a csípőjük. Ettől még nem vagy duci vagy elhízott. Próbáld meg elfogadni, hogy lány vagy, és ehhez ilyen alkat jár.
2020. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem a lábaddal van a baj, hanem a szépérzékeddel. A leírás alapján teljesen normális, egészséges és szép az alakod. Sportolni attól még kell, mert az egészségmegőrzés szempontjából is fontos, nem csak a fogyáshoz. De szerintem csak azért nem érzed szépnek a lábad, mert a modellek manipulált meg anorexiás beteg képeihez hasonlítod magad. Ha tényleg az van, amit írsz, hogy nem a hájtól, hanem a csontok méretétől ekkora a csípőd, azzal nem lehet mit csinálni. Csontból nem fogsz fogyni! (Amúgy de, ha egészségtelenül táplálkozol, azzal növeled az időskori csontritkulás kockázatát, de a méreted akkor sem lesz kisebb.)


Nem tudom, milyen szakemberhez fordulhatnál, aki ért az emberi anatómiához, és meg tud vizsgálni, hogy kiderüljön, milyen lehetőségeid vannak változtatni a combodon - az egészség keretein belül persze.

2020. júl. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%
Làny vagyok, örülj inkább, hogy ilyen alakod van. Ha sportolsz akkor feszesebb lesz a tested, és egészséges is. Én is csináltam Rubint Réka edzéseket, nekem kisebb lett a combom, a zsír inkább csak izommá alakult. Popsi edzést csinálj, nekem attól jobblett.
2020. júl. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!