Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra alatt miért jön...

Fogyókúra alatt miért jön vissza a súly?

Figyelt kérdés

A hét elején mért értékhez majd 1 kg több vagyok, minden nap jött vissza 20-30 dkg ami nagyon rosszul esik.

Mindent ugyanúgy csinálok.

Fogamzásgátlót szedek ez a második hónapja eddig nem tapasztaltam ezt. 2-án kezdtem a második levéllel. Félek nem áll meg a gyarapodás.



2020. júl. 18. 07:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat 2-án jött meg a vérzés 6 - án kezdtem a második levéllel.
2020. júl. 18. 07:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Max. hetente egyszer mérd magadat!
2020. júl. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Mondjuk nem ártana néha elolvasni hogy mi a mellékhatásai 1-1 gyógyszernek...

A legtöbb fogamzásgátló vizet fog fel.

Ha bele gondolsz mindennek van tömege. Ezért nem szabad naponta mèregetni magad.

Ha ezeket mindd kizárod, akkor van még egy Lehetőség is: izomból jön föl. Ha edzel akkor ez előfordul.

De inkább a külsőre mennyj, mint a kilókra.

A kg csak egy szám.

Lehet még az is hogy szimplán olyan ételt eszel ami vizet köt meg és annak a tömege van benned.

2020. júl. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

Az az 1 kg nem feltétlenül zsír. Ennyit naponta is tud ingadozni a testsúly.

Ha folyamatosan megy felfelé a súlyod ezután is, menj vissza a dokidhoz és írass fel másmilyen fogamzásgátlót.

2020. júl. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!