Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel tudok fogyni?

Ezzel a módszerrel tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Elkezdtem azt, hogy 4 óránként eszek, 9kor reggelizem, 13kor ebédelek és 17kor vacsizok.

Mindent eszek, kivéve fehér kenyér, tészta/pékáruk és édességek.

És néha mozgok is keveset.

Szerintetek ezzel sikerülhet fogynom? :)

Valahol azt olvastam, hogy inkább 5x egyek keveset.


2020. júl. 18. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze szép lassan türelmes fogyni fogsz.. De az lenne a kérdésem mennyi kclt eszel egy nap?
2020. júl. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, fogsz tudni. Ráadásul egészségesen. Esetleg plusz egy étkezést vagy egy gyümölcsöt stb pluszban beiktathatsz, ha jólesik. Vagy ha 9 után fekszel le, akkor egy könnyebb vacsorát, hogy ne éhesen feküdj le. MIndenkinek más válik be, hogy hányszor eszik. Ha orvostól kérnél étrendet, ő is először megkérdezné, hogy neked hogy esik jól, hányszor szeretnél enni és ahhoz igazítja. Az a lényeg, hogy közben jól érezd magad.

Főleg ha eddig tlejesen máshogy ettél, édességekkel, tésztákkal és társai, akkor hamar fogsz változást látni. Hajrá

2020. júl. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Arra még figyelj, hogy azért ne egyél meg egy fél tehenet. Viccet félre téve, így sem ehetsz meg bármiből bármennyit, csak mértékkel. Akár tésztákat is ehetsz, de azt is mértékkel
2020. júl. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

Végre valaki aki normálisan fogyózik. Igen fogsz fogyni, ha kcal kereten belül vagy.

Sok sikert hozzá!

2020. júl. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem azért olyan adatok nélkül mint, hogy mennyi az a kevés mozgás és mennyit eszel nehéz erre ilyen egyértelmű választ adni.
2020. júl. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!