Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi idő alatt...

Szerintetek mennyi idő alatt tudnák le fogyni és milyen módszerrel, hogy tudjam is tartani?

Figyelt kérdés

169-170 cm vagyok és kb 55 kg lehet híztam pár kilót

49 kg a cél.

Egészségtelenül étkezem pl sültkrumpli stb.

Csokiról csípszről nasikról sikerült lemondanom.

Néha iszom energia italt ás kólát abból ilyen édesítőszerest szeretnék le szokni róla már egyszer sikerült de egy pohárka elég volt hogy vissza szokjak napi 2 liter lemegy és alig iszom vizet. Van narancsbőröm is ami nagyon zavar dagadt vagyok utálok tükörbe nézni változtatni szeretnék.Nagyon ürülnék ha segítenétek abban pl mit kellene ennem mit eddzek van e itt olyan akinek sikerült és hogyan tippeket szeretnék.Meg fogom csinálni le fogok fogyni szeretném jól érezni magam a bőrömben.

A kalória számlálást sem értem annyira stb segítsetek létszí.



2020. ápr. 26. 03:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el az üdítőket, sőt bármilyen gyümölcslét. Igyál csak vízet 3-4dl/10kg. Menj el hetente 3-4x futni.
2020. ápr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

TudnÉk és nem tudnÁk...


Súlyra így is megfelelő vagy, a minőségen kell javítani. Súlyzós edzés. Ha ezt nem érted meg, akkor irreális a testképed és nem itt fogsz választ kapni.

2020. ápr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem igazán értem, hogy miért akarsz fogyni. Pálcika ember szeretnél lenni?
2020. ápr. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen étrenddel inkàbb skinny fatnek tudlak elképzelni. Ami akkor se fog változni ha 49 kilóra fogysz. Tehàt csont és zsor leszel csak kevesebb zsírral. Neked inkàbb egészségesen kelleneenni és izmot felszedni. Lehet kilóban ugyanitt leszel vagyis esetleg több lesz, de jobban fogsz kinézni. Ha ledig nem erről van szó akkor agyban lehet a gond, mert 49 kiló nagyon kevés 170 centihez. Én nem írnék konkrét diétàt, inkàbb csak azt, hogy ezeket az egészségtelen dolfokat cseréld le egészaégesre.
2020. ápr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Feherje feherje feherje + sulyokkal tornazni

Emelett lehet futni

Keruld a cukros dolgokat

Kb ennyi

2020. ápr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Itt az a legfontosabb hogy nem 2 nap alatt kell leadnod a plusz kilókat hanem folyamatban. A legjobb amit tehet hogy reggelire mondjuk zabkását vagy ilyeneket eszel, vagy teljes kiörlésű kenyerből szendvicset. Az ebédelni lehet rendesen de azért az is maradjon egy normál adag. A cukros üditöket próbáld mellőzni. Próbáld meg azt hogy délután kettő után nem eszel szénhidrátot és mondjuk este abonettet meg salatát eszel.

E-mellett próbálj meg mozogni. Én pl a "Female fitness" nevű appot hasznalom. Napi 800-900 kcal -t mozgok le és ezzel a táplálkozási módszerrel és az appal remekül le lehet adni plusz kilókat. És ha nem is fogadod meg a tanácsomat akkor tudd hogy koplalni semmi képpen nem ajánlott. Szurkolók a fogyáshoz!

2020. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!