Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel le tudnék...

Ezzel a módszerrel le tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

23 eves lany vagyok, 176cm es 75kg.

Ket evvel ezelottig vegig 63kg voltam, amivel meg is voltam elegedve, de el kellett kezdenem gyogyszert szedni es meghiztam sajnos.

Azt talaltam ki, hogy nyaron kezdenem el a dietamat, mert evkozben az egyetem mellett nem igazan tudok kovetni semmi fele dietat. Ugy terveztem, hogy minden 2. nap CSAK GYUMOLCSOT ennek masfel honapig, plusz egy teljes hetig meg MINDEN NAP csak gyumolcsot ennek es meginnek minden nap 2L vizet.

Az utana levo 1 honapra is kene valami dieta otlet, de azt meg nem tudom mi lenne. Eddig a Norbi-update modszerre gondoltam, de arrol is vegyes velemenyeket hallok.

Ami a mozgast illeti, minden 2. nap 1orat tudnek raszanni kb. Van futogepunk, azon tudnek edzeni!

Kerdesem: van itt olyan, aki ilyen gyumolcsdietaval fogyott le? Milyen volt? Egyaltalan jo otlet ez?

Koszonom a valaszt elore is!



2019. ápr. 29. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semennyire nem jó egész napokon keresztül cukrot enni. A gyümölcs az cukor. A legtöbb gyümölcsnek elég magas a szénhidràttartalma. Ha csak azt eszed , piszok sokat leszel éhes.

Olyan étrendet kellene kialakítanod amit életed végéig tartani tudsz különben visszahízol. Úgy semmi értelme lefogyni ha év közben visszaszeded amit leadsz, nyàron meg lefogysz. Nem jó se a szervezetednek, se a bőrödnek az ide oda jojózó testsúly.

Norbi módszer alapja a szénhidràtszegény étrend. Ha mellé egészségesebb zsírban gazdag ételeket eszel, szépen fokozatosan lehet fogyni.

Èn is ezt, LCHF étrendet követek , alacsony szénhidràt- magasabb zsírtartalom, 2 hónap/8kg mínusznàl jàrok éhezés, szenvedés, kalóriàk szàmolgatàsa nélkül.

2019. ápr. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad éhezéssel fogyni, tönkre teszed magad. A mozgásra kell nagyobb hangsúlyt fektetni és kiszámolni a napi igényedet. Ehhez mérten, ha fogyni szeretnél, akkor visszább veszed, de nem sokkal, ha már jó a súlyod, akkor meg az alapot követed. Nem baj, ha néha többletkalóriában vagy, az a baj, ha több héten át így teszel, mert akkor fogsz látványosan hízni. De ilyenkor mint mondtam, csak kevesebbet kell egy kicsivel enni és kész.
2019. ápr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, de en nem amiatt hiztam meg, hogy sokszor ettem sokat, hanem mert az orvosok teletomkodtek hulye bogyokkal. Magamtol soha sem hiztam volna meg!!

Mellesleg nem ugy terveztem a gyumolcs dietat, hogy kevesebbet eszek. Annyit eszek, amennyi jol esik, de CSAK GYUMOLCSBOL. Es kiszamolom hozza a napi bevitelt.

2019. ápr. 29. 20:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, le lehet vele fogyni. Bármilyen kajával le lehet fogyni ha kevesebb kcal-t viszel be mint amit elégetsz. Lehet az gyümölcs, csokismuffin, kóla, tojás. Csak kérdés mennyire éri meg. Folyamatosan az egekben lesz a vércukrod, éhes leszel, fehérje- és zsírbeviteled nagyon alacsony lesz, ennek egészségügyi következményei lehetnek, lesznek.


Én is azt tanácsolom hogy olyan megoldást keress ami hosszú távon is tartható. Az egyetem mellett miért ne lehetne követni diétát? Ne mondd már hogy nem lehet. Akarat kérdése. Sokan munka mellett gyereket nevelnek és úgy szedik össze magukat, van aki munka mellett jár egyetemre és mellette sportol is, satöbbi satöbbi.

2019. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszi, de nem mindenki magabol indul ki! Nem amiatt nem dietazom egyetem alatt, mert nem akarnam elegge. Tudod egeszsegugyi okai vannak.

Ennyit errol...

2019. máj. 1. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!