Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy szabadulhatnék meg a...

Hogy szabadulhatnék meg a sörhasamtól?

Figyelt kérdés

A karantén alatt nem figyeltem a megett kaják mennyiségére meg csak szénsavas italokat fogyasztottam amik fullra de kitágitották a gyomromat, ezeket szép lassan elhagytam. Ott tartok,hogy semmilyen szénsavas üdítőt nem fogyasztok május óta. Ja meg a bulikat is kicsit megtoltuk így,hogy már lehetett utána kijárni stb.

A testalkatom formás volt, most is az csak ne lenne az a feszes pocak. Reggel még okés nem dülemkedik ki de ahogy 2 étkezésen túlvagyok hihetetlenül megnő, bekell húzzam és nem vágom hogy régen miért nem nőtt meg csak a kajálástól. De vicc, hogy ha befeszítem kockás meg lapos az egész bármennyire legyen felluffadva nap végére.

Csak jövőhónaptól lenne időm elmenni terembe edzeni, addig csak itthon tudnék. Szerintetek a mozgás segíthet egy felpuffadt hason? Itt kihangsúlyozom a felpuffadt-at, mivel nem hinném hogy egy zsírhas reggel lapos és estére nem túlzok, de kb mint egy 6 hónapos terhes nőé. Sokat vesztettem az önbizalmamból és szeretnék változtatni. Azthiszem ez elég motiváció csak tényleg nem tudom,hogy az edzéssel az ilyen jellegű has tud-e ujra lapos lenni.. Ráadásul egy ilyen pocakhoz fiatal is vagyok.

20F



2020. júl. 19. 02:47
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Megett... jesszus...
2020. júl. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Elfogyasztott*

Traumát ne kapj vigyázz:))

2020. júl. 19. 09:12
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem fog az edzéstől lemenni a hasad

Diétával menne le a hasad főként meg mellékesen az edzéstől ha túlsúlyos vagy

Viszont ha a beleid kitágultak a sok állandó sörfogyasztástól akkor szokj hozzá a pocakhoz mert a bél kitágulás az visszafordíthatatlan

2020. júl. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Edzés és diéta együtt. Hány kiló vagy, és mennyi voltál március előtt?
2020. júl. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
69 voltam, most vagyok 64. Meg 170 cm
2020. júl. 19. 17:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben a kalóriákkal nem kell nagyon foglalkoznod. Ne igyál szénsavasat és alkoholt, kerüld a finomított szénhidrátokat, egyél sok zöldséget, feldolgozatlan ételt. Figyelj a fehérjebeviteledre, makrókat is számolhatsz.

A mozgás elengedhetetlen, erősítsd meg a has- és hátizmaidat. Plankot, szabályos fekvőtámaszt, lábemelést, hasprést érdemes csinálni, de még jobb, ha keresel konkrétan erre a problémára vonatkozó edzésvideókat.

Figyelj a helyes testtartásra is.

Itt még van pár hasznos tipp:

[link]

2020. júl. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
AZ edzés segíthet, de főleg ha puffadásról van szó, akkor a diéta sokkal többet. Egészséges ételek, rostok. Édességek, cukrok, gyors szénhidrátok kerülése. Egy jó étrenddel, teljesen eltűnhet a puffadás.
2020. júl. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Valamelyik okos írta, hogy a belek kitágulása visszafordíthatatlan. Ez hülyeség...

Egészséges ételek, futás, megfelelő arányú tápanyagbevitel. Szerencsére a legtöbb szervünk tud regenerálódni, a belek is.

2021. máj. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!