Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az anyagcserét...

Hogyan lehet az anyagcserét gyorsítani?

Figyelt kérdés
Pontosan ugyanakkor eszem mindennap. Napi 5-ször. 1400kcal-t eszem. Napi 1,5-2 órát sportolok. Kávét is iszom ( feketén) . Napi 2,5 liter vizet iszom. Vitamint is szedek. Hallottam a csípős fűszerekről, hogy elvileg gyorsítják az anyagcserét. Plusz a hűvős zuhany. Illetve a hűvős levegőn is aktívabb az anyagcsere. Mit lehetne még tenni?
2020. júl. 22. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül a mozgás, ami valóban képes gyorsítani rajta; lassítani emellett baromi könnyű, sőt magától is azt teszi.
2020. júl. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gyógynövények is gyorsítják, épp a multkor olvastam. Kamilla, menta meg a gyömbér is. Én le szoktam reszelni a gyömbért és 2 liter forróvizet öntök rá, ebbe még belemorzsolok jópár száraz mentalevelet, egy kevés kis citrom, összekeverem és kész is. Lehet melegen inni hűvös időben, de hűtőben tárolva jegesteának is jó ilyenkor nyáron. Próbáld ki. Igaz kicsit erős, mert több vizet is elbírna, de én direkt így szeretem.
2020. júl. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ehgyomorra fél citrom leve 3 deci langyos vízbe 😁
2020. júl. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zöldtea.
2020. júl. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!