Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel tudom gyorsítani az...

Mivel tudom gyorsítani az anyagcserém?

Figyelt kérdés

Érdekel gyógyszer is, de elsősorban "termesztes" úton szeretném felgyorsítani.

Sajna 2-3 naponta sikerül a "dolog " és úgy gondolom ez miatt is sikertelen a fogyásom.

Aki tud valamit az pls ne tartsa magába :) köszi

( ja és az hogy " egyél rostot az nem elég, kérem konkrét étel/ital akárkit írni :)



2020. febr. 4. 22:42
 1/8 Flagstaff ***** válasza:
Egyél zabot, zabkását, joghurtot zabpehellyel és mézzel, aszalt szilvát, aszalt sárgabarackot, zöldséget, gyümölcsöt, teljes kiőrlésű cuccokat...
2020. febr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi a módszered, célod? Adataid? Hol tartasz a folyamatban?

Sokszor csak annyi történik, hogy nem eszel eleget.

2020. febr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elkezdtem volna már írni, hogy sok víz, kávé, zöld tea, mozgás az utóégetés miatt, de aztán rajöttem, hogy te az emésztésed akarod gyorsítani. Szóval igyál sok vizet, anélkül kemény a széklet és nehezen ürül. Ha sok vizet iszol, akkor mehet sok rost is: lenmag, utifűmaghéj, zöldségek, gyümölcsök, tk cuccok, ahogy első is írta. Mozgásszegény életmód is vezethet széhrekedéshez, szóval ha más nem, legalább sétálj egy órát 1 nap ;)
2020. febr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
23%
L CARNITINE
2020. febr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
a wczes gyakorisaga nem egyenlo az anyagcsere gyorsasagaval!
2020. febr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hűha.. voltam 95kg, lefogytam 70re 2 hónap alatt, de akkor héti 1-2 alkalommal volt széklet (gondolom mert keveset ettem)

Most újra 90 kg vagyok ( mert elcsesztem az első diétámat, túl Drasztikusan volt)

Héti 3-4 alkalommal -járól 1.5-2 órát edzeni, ebből 40-60 perc a gyors séta meredeken és a többi súlyzós edzés.

Teljeskiorlesu kenyeret eszem, csirkemell, zöldség, gyümölcs. Lenmag napi 1-2 evőkanál .

Sok rostosat eszem és 2-3 liter vízet iszom. Akkor miért nem fogyok? A lassu anyagcsere miatt?? Nem értem!!!

2020. febr. 5. 16:36
 7/8 anonim ***** válasza:

1. A rost evés önmagában nem elég, mert ha nem iszol mellé elegendő folyadékot (főleg sima vizet kéne), úgy még jobban megreked odabenn a "dolog". Sok folyadék bevitel nem csak az anyagcserét, de a dolgot is segíti tehát. :)

2. Rendszeres mozgással szerintem evidens dolog (pl 1 óra séta is bőven megteszi).

3. Étkezéseknél ne legyen nagyon kiadós egy adag étel, mert az is benn rekedhet a belekben, ha még kicsit "éhesen" abbahagyjuk, úgy az emésztés is gyorsabban, könnyebben tud végbe menni.


Most így hirtelen ennyi jutott eszembe amik alap pillérek, ha valaki nem csak fogyni akar, hanem az emésztését szeretné serkenteni, megkönnyíteni.

Nálam ez a két legyet üt egy csapásra kategória, mert elég érzékeny a gyomrom és ha rendesen oda figyelek erre a pár dologra, az az alakomon is meglátszik. :)

2020. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Barát Csaba ***** válasza:

Nagyon fontos, hogy fogyáshoz semmilyen csodaszert se használj, olyat se ami természetes dolog.


Mindenképpen az átlagos egészséges étkezésre menj rá. Egészséges étkezés és egy kis tornázás. És persze annyit enni amennyinél még fogysz. Elég csak az egészséges életvezetést betartanod, azt bízd a szervezetedre, hogy mikor milyen gyors anyagcserét csinál. Olyat csinál amilyet éppen csinálnia kell.

2020. febr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!