Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám gyorsítani az...

Hogyan tudnám gyorsítani az anyagcserém?

Figyelt kérdés

Hiába sportolok(1 óra biciklizés,ugyan ennyi itthoni edzés) és diétázom(gyümölcsök,saláták), nem sikerül fogynom. Rájöttem hogy a lassú anyagcserém miatt(heti 2-3szor van hogy hosszabb időre be tudom venni magam a wc-re)

Lehet hogy hülyeség de arra gondoltam hogy talán ennem/innom kéne valamit ami meghajt és akkor jobb lesz.

Tudom idióta kérdés idióta leírással, de kérem az off-olók kerüljenek.



2018. ápr. 8. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Első étkezés előtt igyál egy pohár vizet. Nekem bevált. :D
2018. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Éhgyomorra minden reggel egy mokkaskanalnyi lenmagolaj. Nem a hashajtás miatt fontos, de meglendíti az anyagcserét. Egyél magas rosttartalmú ételeket, a zabpehely segíthet. Illetve a koffeintartalmú italok is segíthetnek. Reggel egy csésze jó erõs zöldtea cukor nélkül szintén hasznos lehet.
2018. ápr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ürítés gyakoriságának és az anyagcserének nem sok köze van egymáshoz.

Ha normálisan eszel és sportolsz, nem igazán tehetsz többet, az anyagcseréd ilyen tempójú és kész. Ha nem fogysz, kevesebbet kell enned vagy többet mozognod.


Az ürítés problémájához nem értek, de tényleg kéne valamit csinálni, mert túl ritkának tűnik.

2018. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mennyi zöldséget, rostot eszel?

A szärás mennyiségének semmi köze az anyagcseréhez, mivel az sejt szintű folyamat.

2018. ápr. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs gyors meg lassú anyagcsere.

Az a problémád, hogy rosszul eszel. Saláta tele van szénhidráttal. LCHF diétát próbáld ki, és hidd el, hogy menni fog. ;)

2018. ápr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző, butaságokat beszélsz. Természetesen van az átlagosnál jóval gyorsabb és jóval lassabb anyagcsere, LCHF diétában pedig akár mézet is lehet enni, nemhogy salátát (ne tudd meg, milyen szénhidrátbombákat képesek enni az emberek ketogén diétában, a sima low-carb pedig sokkal lazább). OK, hogy a kérdező valószínűleg nem olyan diétát követ (mennyiségek nélkül nem lehet tudni), de még ezzel sincs baj. Simán lehet fogyni szénhidrátdús étrenden, egyesek viszont rosszul lesznek a LCHF diéták mindegyikén. Nincs mindenkire ráhúzható jó étrend.


Ha a saláta is ejtve van, akkor ne együnk zöldségeket egyáltalán? Ez nem lenne egy jó ötlet, még ha tudom, hogy úgy is lehet egészségesen élni bizonyos feltételek esetén. Nekem inkább a halál, a zöldség az egyetlen fix elem az étrendemben és ez nagyon jó így.

2018. ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!