Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a napi egy...

Mit gondoltok a napi egy étkezéses módszerről? Van itt, aki már csinálta?

Figyelt kérdés
Aki nem vágja a lényeg, hogy naponta csak egyszer ehetsz, akkor viszont bármit.

2020. júl. 23. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
A kalóriadeficittől fogysz, a módszer mellékes. Nyilván, ha egyszer eszel, akkor azzal a gyomrod űrtartalma korlátozza a mennyiséget, bár ha egy jó étvágyú lány nekiveselkedik simán betol egy 32-es pizzát, azzal egy grammot nem fog fogyni. Ráadásul van aki bírja, van aki nem a hosszú éhezést.
2020. júl. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Soha nem ehetsz bármiből bármennyit. Ha napi 1x eszel és az is torta, akkor szétcseszed a szervezeted
2020. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Igen csináltam, de nem pont így működik. Naponta 3 étkezés van, ebből 1 a főétkezés, 2 pedig nem. A főétkezésre igaz, hogy bármit ehetsz, de ez nem abnormális étkezést, nem ész nélküliséget jelent, hanem azt, hogy nem kell számolni a kalóriákat, és nincs kifejezetten tiltott étel. Nem alakulnak ki elvonási tünetek. Meg tud maradni pl. a jóllakottság érzés, aminek a hiánya a leggyakoribb sikertelenségi ok. Egyébként sikeres volt a módszer, elértem a célomat, szenvedés nélkül.
2020. júl. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Te másik módszerről beszélsz hármas.
2020. júl. 24. 11:58
 5/13 anonim ***** válasza:
Kinek mi. Szerintem kínzàs. De Akinek ez okés és bírja, hàt az ő dolga...
2020. júl. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: igen, más módszerről beszélek. Gondolom a kérdező hallott egy módszerről, amit talán próbálna allalmazni a célja érdekében. Abban próbálok neki segíteni, hogy van némileg más módszer, ami jobb, hatékonyabb, kevesebb lemondással jár. Ha valakit érdekel, akkor érdekel, ha nem, akkor nem. Ennyi volt a célom. Uff.
2020. júl. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Ez nem egy módszer, ez koplalás, önsanyargatás. Ezt akkor se lehet csinálni, ha egész nap otthon ülsz, mert estére megéhezel és éhesen fekszel le. És ha még mellé dolgozol is, akkor nagyon veszélyes. De most gondolj bele, úgyse tudsz annyit bezabálni egyszerre, hogy egész napra elegendő energiát szerezz. Szerintem ne csináld
2020. júl. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem egész napra. Este eszek, így tudok rendesen aludni. Nap közben lekötöm magam. Jelenleg nem dolgozok amúgy, de munka mellett könnyebb lenne.
2020. júl. 28. 23:20
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
3-as vagyok. Az esti 1 evéses módszert felejtsd el. Az, hogy nem eszel egész nap, ellentmond a szervrendszereid működésének biológiai ritmusával.
2020. júl. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
7-edik napja csinálom. A 4-edik napra már hozzászokott a szervezetem és alig érzek nap közben éhséget. Tegnap megfigyeltem, hogy pont 8 óra körül kezdett el korogni a gyomrom, amikor enni szoktam
2020. júl. 29. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!