Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a vélemenyetek erről a...

Mi a vélemenyetek erről a módszerről amely által sikerült -10kg ot leadnom?

Figyelt kérdés

Mindent eszek amit épp megkívánok,legyen szó bármiről. Annyi csak a feltétel,hogy este 8 utan mar nem eszek,max neha gyumolcsot.


Leirom,hogy ma mit ettem,illetve mit fogok még.

Reggeli 1db Mcdonald's sajtburger

Tizorai coop narancs izu jeges desszert,fél tábla csokoládé (milka oreo)

Ebed 2 tányer tejfoloshus

Vacsora 1 zsomle melegszenvics (vaj,sajt,sonka,uborka)


Vizet es cukros uditoket kívánás szerint iszom


2016. aug. 7. 13:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%

Borzasztó az ízlésed, ha állandóan ilyeneket kívánsz meg...


Egyébként ebben semmi módszer nincs. Az emberek kb. 90%-a diéta nélkül sem eszik este 8 után.

2016. aug. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Perrrfektóó tökéletes! forradalmi!


Szóval még 7órakor bedarálhatsz egy óriás pizzát, ha 8-ig elfogy? Öregem, nem rossz ötleteid vannak neked! kipróbálom ok?

2016. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Legyen barmilyen is. Mindig azt mondjak,ugy fogyj hogy egesz eletedbe azt kell kovetni,mert maskulonben ha visszaalsz a regihez visszahizol. Hat en ugy fogytam le amit eletem vegeig kovetni tudok,hisz eddigis hasonlokepp ettem. Lenyeg,hogy 10kg leis ment es semmitol nem kellett lemondanom
2016. aug. 7. 14:25
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Ha eltekintünk a hiánybetegségtől, magas koleszterintől meg a sok problémától amit majd ez az étrend okoz neked a jövőben, akkor egész jó!
2016. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

Egyébként akárhogy számolom (bár csak fejben), akkor sem nagyon jön ki a kalóriadeficit - bár az is igaz, hogy nem tudom hány cm és kg vagy, csak tippelek + nem mondtad mennyi idő alatt fogytál. De ha ilyen étrend mellett te fogytál 10 kilót, akkor menjél el az orvoshoz és mondd meg neki hogy tulajdonképpen a semmitől fogytál, és vizsgáltasd ki magad, de komolyan. Mert ilyen étrenddel nem tudsz fogyni, akkor mindenki könnyen lefogyna. :D


De ha extrém túlsúlyos vagy(150 kg körül), aki eddig a fent leírtaknak az 5x-ösét ette, akkor nem szóltam. Akkor normális.

2016. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Carragher_x ***** válasza:
75%
Ez nem módszer. A fogyás végtelenül egyszerű, akkor fogysz, ha kevesebb energiát viszel be, mint amennyit elhasználsz. Szóval az ilyen 8 után nem evés mint vmi csodamódszer valójában bullshit.
2016. aug. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
19 eves lany vagyok,158 cm es 57kg :)
2016. aug. 7. 15:10
 8/23 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Sürgősen menj el kivizsgáltatni magad, mert az indok nélküli nagyarányú fogyás nagyon komoly betegségek kísérőtünete lehet.
2016. aug. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen paraméterekkel nem lehetett meg a kalóriadeficit, kivéve ha sportoltál keményen. Menjél orvoshoz. (Bár szerintem kamu kérdés)
2016. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Hála istennek nem kamu :)

Regota akartam mar tartosan lefogyni,most sikerul :)

2016. aug. 7. 16:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!