Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha van rajtam 30 kiló plusz...

Ha van rajtam 30 kiló plusz akkor hány kilónál veszik majd észre az emberek?

Figyelt kérdés

Jelenleg 5 kiló ment le rólam de nem látok változást. Senki nem mondott semmit az alakomról. Mamámmal találkoztam tegnap előtt és megjegyezte, hogy jó húsban vagyok még mindig. Mondjuk ez elég rosszul esett. Azon is elgondolkoztam, hogy feladom.


Szerintetek mikor fog meglátszani?

2 hónapja csinálom


2020. júl. 24. 16:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 2 és fél hónapja fogyózom, nekem is 30 kg feleslegem van. 14 kilót fogytam eddig, 10 kilónál kezdett látványos lenni a változás, de ez alkat- és magasságfüggő is szerintem. Kitartás! :)
2020. júl. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő sajnos. Nekem 10 kilónál kezdet látszani, pedig nekem 20kg feleslegem volt. Még az elején leadod a visszatartott vizet, azért sem látszik annyira. Arra vigyáz, hogy mozogj is, mert lehet nem csak zsírból fogytál, hanem izomból is és lehet azért nem látszik.
2020. júl. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
rajtam 25 kiló plussz volt ami egy pár hónap alatt ugrott fel rám mert zabáltam mint egy állat és amiből sikerült eddig leadni, kb egy év alatt 20-at diétával és mozgással
2020. júl. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Te se gondolhatod komolyan, hogy 5 kg meglàtszik.

NE màsok véleménye miatt csinàld, hanem magadért.

Én 52 kilót fogytam eddig, igaz nagy súlyból, (170-->118) de fotókat visszanézve egyértelmű a dolog, mégse vette észre a kutya se. Vagy direkt nem mondjàk. Nem tudom. De nem is érdekel😂. Elég ha én tudom.

Egyszer mikor kevesebb feleslegem volt. (35 kg, 100 kilóról 82 re mentem le, az se tűnt fel senkinek, vagy nem annyira, hogy mondta volna. Mikor közben lement egy nyàriszünet, utàna màr 75 kg lettem, na akkor mondtàk sokan.

A mostani fogyàsom sokkal nagyobb súlyról indult, ezért sokkal több idő kell hozzà. De engem csak az érdekel hogy én jobban érzem magam😊 és én làtom, mert csinàlok magamnak fotókat.

Ajànlom neked is, hogy a hozzààllàsod ne màsok véleményétől függjön. Hidd el, ezért nem érdemes feladni.

Nekem màr ez az új étrend és mozgàs az életem. Sokàig próbàlkoztam mire meglett az az életmód amivel végre jól érzem magam, olyan kajàkat ehetek amiket szeretek koplalàs nélkül és fogyni is tudok, de végül sikerült.

2020. júl. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 10-15 kgtól látszik, de ez egyénfüggő. Amúgy 8 hét alatt 5 kiló teljesen jó, nem fog megereszkedni a bőröd. Hajrá! Ne másért csináld.
2020. júl. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Magadért csináld, ne érdekeljen, hogy mit mondanak, nemsokára látványos lesz mindenkinek, ha valaki minden nap lát megszokja a változást, azért nem tűnik fel neki, lesz olyan is, aki direkt nem akar piszkálni, azért nem; és remélem elismerő szavakat is hallasz majd. Én 17-et fogytam 47kg-ra, csak a boltba szólt egy eladó, hogy nem kellene tovább fogynom.
2020. júl. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
30 kg-ot fogytam, de kb. senki se jegyezte meg, hogy fogytam, csak ha felhoztam a témát.
2020. júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
7. Komolyan senki? Fura. Bezzeg ha hízunk azt egyből megjegyzik. Hàt, ilyenek az emberek. Ezért se kell velük foglalkozni.
2020. júl. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudják az emberek, higgyétek el, csak majd szétpukkannak az irigységtől, és csakazertis hallgatnak, nehogy jobban érezd magad.


Én amikor anno fogytam, nagyon kevesen mondták, kb az igaz barátaim meg a családom és kész, de már igazából 5-10 kg után. Most megint fogyás előtt állok, mert sajnos visszahíztam, bezzeg arra mindenki megértően sopankodott, hogy milyen rossz nekem. De nem baj, most végleg meg fogom csinálni és mindenki bekaphatja ;)

2020. júl. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

8-as, igen senki. Pedig azért 30 kg meglátszik. ( nem 200kg-os vagyok) Csak mikor felhozom a témát, hogy fogyokúrázom jegyzik meg, hogy sokat fogytam.b

De amikor meghíztam persze keresetlenül arcomba vágták :(

2020. júl. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!