Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Udv. Emberek erdekelne hogy...

Reina de Corazones kérdése:

Udv. Emberek erdekelne hogy szerintetek az sok /normalis/keves ha 23 evesen,153 cm magasan 46 kilo vagyok?

Figyelt kérdés
Mar voltam 44 kilo is meg 45 is,szertnek leszedni 1 kilot.Mit gondoltok?

2017. febr. 8. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Tökéletes súly a 44-45kg is, de ez már az egészséges súlyhatár alja. Ne akarj tovább fogyni, kivéve ha egészségtelen szeretnél lenni (ebben az esetben viszont ajánlott elkezdeni cigizni, drogozni stb). Kicsit betegesnek tűnik, hogy 1kg-n kattog az agyad. Sz@rsz egy nagyot, és máris megvan a -1kg...
2017. febr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért ha ezt meg kell kérdezni, hogy szerinted sok-e vagy normális vagy kevés akkor neked komoly önkép értékelési zavarod van, ezért nem árt elmenni egy pszichiáterhez.

Ha nem ez a gond akkor csak az egodat jöttél ide növelni?? Nagyon unalmas már, hogy egy majdnem anorexiás kinézetű leányzó nyafog, hogy kövér.

2017. febr. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szellemi fogyatékos vagy. Ezt gondolom.
2017. febr. 9. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magasság nem érdekel, a súly is csak addig amíg 1kézzel tudom tartani a popsiját a csajnak, ha állva lovagol rajtam... ez kb 55kg alatt.
2017. febr. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:D onnet ez a hizas fobia nallam mert evekig duci voltam es felek ne h megint olyan kover legyek. ellemi suli 5-6 -ttol egeszen kozep suli befejezese utan 1 evvel akkor fogytam le meghozza elegge jelentosen.

61 kilorol ,kis idore 44 kilora most 46 es 47 kozt vagyok ugy altalaban.Elvezem h mindenkinek tetszek ,mert ulyan ducin nem tetszettem senkinek sem meg magamnak sem.Most tele vagyok onbizalommal.Esetleg otlet hogy tudom meg elintezni azt, neha kicsit mintha fellene fujva az arcom :/ .Mit keruljek azon kivul h iszom a vizet amennyit megtudok.

2017. febr. 9. 11:18
 6/6 anonim válasza:
Hát,te nem vagy normális. Melyik faszi nézne így rád? Undorító mikor egy csajhoz érek csont és bőr. Egyszer fordult ilyen elő, többé soha vagy akkor rohadjon le a kezem.
2017. júl. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!