Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le?

Hogy fogyjak le?

Figyelt kérdés
Pár hónapja fogyókúrázok, néhány kgot sikerült is leadnom de még messze a cél. Mostanában úgy érzem nem bírom tovább csinálni annak ellenére hogy nagyon leszeretnék fogyni. Sokszor családi vacsorára pizza van rendelve, nem akarom állandoan kihagyni megszeretnék enni néha pizzát vagy ha elmegyek barátokkal nem akarom azt mondani, bocsi nem lehet diétán vagyok. Enni akarok amit szeretnék csak ez sajnos üti a fogyást. Bármi tipp esetleg tanács?

2020. júl. 25. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Én is nemrég kezdtem, és nem bírok ellenállni mindennek, nem is szeretnék. Szerintem nyugodtan mondhatod a barátaidnak hogy diétázol, ez nem ciki egyáltalán. Szerintem azzal semmi baj nem lesz, hogy egy péntek este elmész pizzázni a barátokkal. Kérd meg őket hogy hétvégére tegyék az ilyesmit, vagy szervezz le te egy ilyet.

A vacsora az igen kemény tud lenni, nagy a kísértés. Próbáld meg azt hogy harapsz 1 falatot és ennyi. Akkor ettél is meg nem is. Ha gondolod írj privátot mert nekem is szükségem lenne motivációra, és bíztathatnánk egymást. :)

2020. júl. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a kalóriaszámlálást. Bármit ehetsz, ami belefér a napi keretedbe. Ha nagyon macerásnak tartod hosszú távon, akkor is kialakítasz vele egy olyan tudatosságot, hogy miből mennyi az az adag, amit minden gond nélkül megehetsz.
2020. júl. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Gyere az intenset facebookos csoportba. Klasz a torna, jó, támogató közösség, hasznos ötleteket szerezhetsz. A tornákhoz a videók elérhetőek a youtube-on, érdemes megpróbálni.
2020. júl. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, a sporttal semmi probléma, edzőterembe járok heti 4szer szóval igazából csak az étkezés része megy nehezen.
2020. júl. 26. 11:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Abban is segítenek :)
2020. júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell lemondani a pizzáról sem. Csak egyél kevesebbet. Illetve kipróbálhatnád az időszakos böjtöt (de ne edzésnapon)
2020. okt. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!