Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak? Többi lent.

Hogyan fogyjak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék fogyni, de szerintem nincs elég önuralmam. Szeretnék kockás hasat, de nem tudom betartani a diétákat. Edzeni sikerült, az edzést be tudom tartani, de semmit nem ér ha közben ugyanugy sokat eszek... Mivel a diéta 80% az edzés 20%, így nem sokára megyek azzal ha sokat edzek. Próbáltam saját étrendet csinálni, de kiderult hogy az csak 700 kalória volt, szóval ezzel inkább nem probalkozok. Valaki tudna segíteni akár privát üzenetben segíteni összállítani egy etrendet vagy valami hasonló? Hogy tartsam be a dietakat? Hogyan tudnék 3 hét alatt fogyni 5 kg-t, vagy ami mégjobb lenne, legalább halványan kockás hasat? Lány vagyok.

2020. júl. 15. 23:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Szia, segíthetek! Ezzel fogok továbbtanulni, írj privátba :D
2020. júl. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

Először is... 3 hét alatt akarsz enyhén kockás hasat?

És fogyni min. 5 kg-ot? A fogyás megoldható. De a hassal egy kicsit szerintem túlzásba estél. Az edzettségedtől (is) függ. Edzettél előtte rendszeresen?

2020. júl. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
53%
Egyébként meg ez így nem teljesen igaz amit leírtál. Lehet, hogy tudományosan ennyi az eloszlása az étkezés és az edzés fontossága. De ezt most felejtsd el. 4 pillére van a szálkásításnak. És az összes 100% fontosságú. Mindenből a lehető legjobbat kell kihoznod. Nem elég a 20%.
2020. júl. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
*fontosságának
2020. júl. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%
Fogsz továbbtanulni. Tanácsot akkor adj, ha __elvégezted__, amit majd csak fogsz tanulni!
2020. júl. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Utolso! Na ez igy eleg hülyeség.. sokszor csupan mas hibajabol tobbet tanultam, mint 2 orvos 2 perces konzultációján
2020. júl. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
Googl, rengetwn utanajaras szakirodalmak, dokumentciok stb. Nekem spec a napi kcal fwlhasznalas-1200 45%ban ch bevitel váltotta ki a heti 1kg fogyast. Tobbet nem is szabad. Kockak élesére kemwny edzés
2020. júl. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%

Nah, belőled se lesz olyan szakember, akinek lehet adni a szavára.

Tanácsot osztogatsz, mások életével és egészségével játszol és nagy a szád a semmire? Szégyeld magad!

2020. júl. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Hat akkor jarj csukott szemmel, utolso. Egyelore senki nem fogott fegyvert senki fejehez... az meg, hogy 1 kg fogyás 1 het alatt max, azzal megis kinek artasz????? Eldobon az agyam..
2020. júl. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%

Ha első próbálkozásra 700 kcalos étrendet írtál, akkor csak pótóld, variáld, próbálkozz tovább. Senkinek nem megy úgy, hogy kapásból kipattan a fejéből.


A "nemtudokkevesetenni" meg a világ legócskább kifogása -ezt hallgatom anyámtól 20 éve- mindenki szeret sokat és finomat enni.


Gondolom nincs sok túlsúly rajtad ha 5 kg után már látszódna pár kocka (ha már van) miért akarod ezt 3 hét alatt elérni? Én 98 ról indultam de eszembe se jutott ilyen tempójú fogyás. Tudom manapság általában ha kell valami azonnal megkaphatod de a formás, izmos alakra sajnos ez egyáltalán nem igaz. Fogyáshoz se elég ennyi idő, az izom építéshez meg pláne.


A legjobb amit tehetsz ha felkeresel egy személyi edzőt

2020. júl. 16. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!