Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 3 óra után nem eszek...

Ha 3 óra után nem eszek fogyhatok?

Figyelt kérdés
2020. aug. 1. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2020. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Igen, én fogytam így
2020. aug. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én hasonlót csináltam, nem hogy fogytam, még híztam is. Olyan is volt, hogy napi sport mellett kevesebbet ettem, nagyjából diétáztam, na, itt is híztam. Csak szigorú diéta (már úgy szigorú, hogy semmi plusz kalória) és sport mellett fogyok. Ha lankad a figyelmem, máris hízok. :-(
2020. aug. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért pontoztok le? Azért mert fogytam? 😀

2.

2020. aug. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Èjjel 3 utàn?
2020. aug. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előtte mit és mennyit eszel?
2020. aug. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bármikor eszel fogyhatsz és egyben nem.


Minden a kalória beviteltől függ.


Komolyan ennyire nehéz kevesebbet enni, mint amennyire szükséged lenne? :D

2020. aug. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez is egy megoldás. Viszont pont ugyanolyan alapon működik, mint midnen sikeres fogyás. Kevesebb kalóriát eszel, mint ami a szervezetnek kell. Ebben az is benne van, hogy akár hízhatsz is. Ha péládul rengeteg mindent megeszel, sokszorosát egy napi adagodnak a 3 óra előtti időben, akkor híni fogsz. Ugyanúgy az sem jó, ha túl keveset eszel, az sem jó. Nagyjából úgy kell belőni, hogy kicsit többet egyél, mitn amennyire éhes vagy, de kcisit kevesebbet, mitn egy nap szoktál. Így nem leszel nagyon éhes estére.
2020. aug. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!