Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olajos borsólevesben nagyon...

Olajos borsólevesben nagyon sok kalória van?

Figyelt kérdés
Mamám csinálja ami elég olajos, de nagyon finom...
2010. aug. 4. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a rántást pirítja olajon? Miért lenne abban nagyon sok kalória? Azt meg ne felejtsd el hogy a legtöbb vitamin zsírban oldódó tehát ha s zöldségek melé olajat is teszel azok kioldódnak.Mikor pld hagymát pirítanak olajon akkor a forró olajra teszik a paprikát mert annak ízanyaga is zsírban oldódik persze ügyelni kell nehogy sokáig felöntés nélkül legyen mert akkor megéghet.
2010. aug. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ, akkor ehetek ilyet ? nem akarom hogy emiatt tönkre menjen a diétám...
2010. aug. 4. 11:30
 3/8 anonim ***** válasza:
A borsólevestől semmi baja nem lesz a diétádnak, nagyon egészséges. Ha nincs benne liszt, csak olaj, akkor bármennyit ehetsz belőle, ha liszt is van benne, akkor módjával.
2010. aug. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
juj de jó,megkérdeztem és nincs benne liszt, de van benne tojásos tészta.. az baj?
2010. aug. 4. 11:40
 5/8 anonim ***** válasza:
nagyon sok nincs, de amúgy a borsóba elég sok kcal van a zöldségekhez képest:D
2010. aug. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
most ettem meg egy nagy tányérral remélem nem bánom meg...
2010. aug. 4. 11:53
 7/8 anonim ***** válasza:

egyed nyugodtan. nálunk hétvégén van csak leves főzve, és hogy őszinte legyek, sose foglalkoztam vele, mennyi kalória. 2szer eszek belőle 1-1 tányért, és ennyi.


inkább borsólevest egyél, mint 1 zacskó chipset. :)

2010. aug. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, most eszem a 2. tányérral ^^
2010. aug. 4. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!