Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor csak izomból fogytam?

Most akkor csak izomból fogytam?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy nyilván kisseb lett a combom, karom, de még ugyanúgy ott maradt egy kis felesleg (háj). Az miért? Ez azt jelenti hogy nem zsírből fogytam? :(
2020. aug. 5. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt ennyiből nem lehet megmondani. A pakliban benne van...

Ha hirtelen fogytál sokat, akkor igen, nagy az esély rá. És edzésnél sem mindegy, milyen pulzusszámot érsz el. Túl kemény kardióval szintén izmot lehet veszteni. Ahogy akkor is, ha nem viszel be elég fehérjét.


A legjobb megoldás, ha figyeled a testzsírszázalékod alakulását is. Ha izmot vesztesz, akkor a súlyod ugyan nő, de a testzsír százalék nagyobb lesz.


Vannak erre egészen jó mérlegek, bár baromi drágák. Én kalkulátorral szoktam, súlyból és centikből.


Itt kétféle is van, a körfogatos gyorsabb, egyszerűbb. A redőméréses macerásabb, de pontosabb:


[link]

2020. aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, elég kevés infó. Mellette mennyit sportoltál, figyeltél e az étkezésre, mekkora kalóriadeficitben voltál, hány kiló és centi és éves vagy?


Egyébként az előzőt kiegészítve az is lehet, hogy fogytál zsírból, de még nem "az összeset". Illetve nőknél ( ha az vagy) egy minimális zsírmennyiség mindig megmarad, egyszerűen kell a testnek. Úgy tudod 'eltüntetni' ha annyi izmot építesz alá, hogy látsszon

2020. aug. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!