Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő múlva látszódik...

Kérdezektőled kérdése:

Mennyi idő múlva látszódik változás?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 160 centi, 71 kg ról kezdtem, most 65 vagyok, viszont tovább szeretnék fogyni, izmosodni. Heti 5× sportolok 2 hónapja, és életmódot váltottam. (tiltólistán az alkohol, cigi, fehér liszt, cukor, cukros üdítők) számolom a kalóriákat, 1000 kct szoktam enni, sajnos többet nem tudok erőltetni magamba(régen nem értem el az 500 at)

Edzéstervem kidolgozott, sokat kardiózok(40 perc), és azonfelül erősítek is, leginkább lábazok(30 p) majd szokott lenni talajtorna, és nyújtás is.

Tehát a kérdésem az lenne, hogy mennyi idő múlva fog latszodni lényeges változás? 55 kg szeretnék lenni,...



2020. aug. 8. 11:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Erőltesd meg magad, +200 kalória nem sok, egy kis marék dió, mogyoró még biztos lecsúszik, vagy joghurt, gyümölcs. A változás most is látszik, csak mivel minden nap nézed magad nem tűnik fel.
2020. aug. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!