Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor latszodik meg? Egyaltala...

Mikor latszodik meg? Egyaltalan lathato valtozas?

Figyelt kérdés

Arra lennek kivancsi ha pl.megeszek egy csokit,kakaos csigat vagy barmi ilyesmit akkor az mikor latszodik meg rajtam ha mondjuk du.1 korul eszem akkor annak mar este 8 kurul latszodnia kellene?

NEM kg formajaban!

Tehat nem arra gondolok hogy mikor latszodik meg a merlegen,hanem hogy magamon mikor latom

Nem szeretnek ilyeneket zabalni csak pusztan kivancsi vagyok erre.


2017. máj. 24. 21:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Elegge furcsan tettem fel a kerdest de remelem valaki erteni fogja...:D
2017. máj. 24. 21:38
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

maga a kerdes hulyeseg, de elnezzuk. itt ugysem sok ertelmes kerdes van.


de hogy valaszoljak is: kb 2-3 het, ha minden nap nyomod magadban a sok kakaoscsigat, csokit stb.

2017. máj. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem fogsz látni változást egy csoki vagy egy kakaós csiga után. Max. annyit, hogy van valami a gyomrodban/beleidben, de ez másnapra jó eséllyel eltűnik.

Az egész napi kajálásod számít, az, hogy összesen mennyit eszel és mit. Ha kakaós csigán és hasonló cukorbombákon élsz és többet eszel belőlük, mint amennyit a szervezeted fel tud használni, az pár nap vagy 1-2 hét után lesz észrevehető a mérlegen. Hogy a tükörben mikor, az alkati kérdés. Rajtam 2-3 kg is meglátszik (vékony vagyok és először a hasamra hízok), másokon 10 kg is alig.

2017. máj. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Ment a zold:)

2017. máj. 25. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!