Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám eltüntetni a...

Hogyan tudnám eltüntetni a megmaradt zsírt a problémás területekről?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, és egy viszonylag nagy fogyáson vagyok túl. Majdnem 30 kilót adtam le eddig, még nagyjából 7-10 kilótól szeretnék megszabadulni. Jelenleg 70 kiló vagyok a 175 centis magasságom mellé. Tudom, hogy nincs lokális zsírégetés, de érdekelne, hogy hogyan tudnám mégis kicsit alakítani ezeket a területeket.

A fő problémát a hasam jelenti, mert bár viszonylag szépen visszahúzódott a bőröm, még most is van egy lazább, zsírosabb, kicsit fodrozódó rész a hasamon, ami nem túl esztétikus. Ezen kívül a belső combom elég lötye, és a felkaromnál lévő "integető izom" zavar még.


A napi edzésem jelenleg így néz ki: 45 perc szobabicikli, és kb 20 perc erősítő edzés, ami hasizom, fenék, vádli és kargyakorlatokat foglal magában. A karedzést 1 kg-os súlyokkal végzem.


2020. aug. 10. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem csak idő kérdése, és el fognak tűnni ott is. Lehet érdemes lenne kompressziós nadrágban edzened.
2020. aug. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A maradék 10 kg lefogyásával el fognak tűnni, ha nem az az oka, hogy túl gyorsan fogytál, érdemes kollagént szedni, bár elég fiatal vagy nem valószínű, hogy lazák a szöveteid. Illetve ha a súlytartó étrendet majd elkezded ne hagyd abba az edzést.
2020. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi szépen a válaszokat! :)
2020. aug. 10. 13:15
 4/4 anonim válasza:

Én rákeresnék és a mostani edzéseid mellé még csinálnék olyan edzéseket is, amik célirányosan az általad nem tetsző területekre összpontosítanak. Illetve lehet olyan turmixokat is inni, amik segítenek a zsírégetésben.


Esetleg még ajánlanék egy "koktélt", amit magadra kenve naponta segít szebbé tenni a bőrödet.

Kávézacc, hidegen sajtolt olívaolaj, e-vitamin, nagyon kevés, jó erős kávé. Ezeket összekevered, amíg egy masszát nem kapsz (nem kell sok folyadék a kávézaccba!) és bőrradírozásra tökéletes.


Én az arcomra használom leginkább, sokkal szebb tőle, még nyáron a melegben sem pattanásos az arcom, pedig használok sminket és nagyon jó sima és selymes lesz a bőr.

A narancsbőrt (persze táplálkozás és sport mellett) szebbé is tudja tenni. Ezt nem használtam még, így nem tudok erről nyilatkozni, de egy próbát megér :)

2020. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!