Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a fenekem és...

Mit tegyek, hogy a fenekem és a combom (legfőként a fenekem) ne legyen olyan nagy? Milyen tornával tudnék lefogyni ezekről a területekről 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 18. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmilyennel, mert nincs helyi zsírégetés. Ha sokat edzenél, akkor valami formát kapnának, de ha túl sok rajta a zsír, azon csak a diéta segít - és ha onnan fogysz utoljára, kellemetlen.
2015. ápr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
fogyókúra, zsírégető ételek fogyasztása, és dolgozz fenékre, pl lépcsőzz.
2015. ápr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem léteznek "zsírégető ételek", szálkásító diéta és mozgás kell neked.

Amúgy meg miért pont 1 hónap alatt? Előbb kellett volna gondolkozni...

Bár papíron egy jól beállított étrenddel és mozgással lemehet rólad 4 kiló ZSÍR. De csak a legideálisabb esetben.

2015. ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem is ilyen jellegű problèmàm van. De megcsavarom kicsit a kérdèst: ès ha fizikai munkàt vègzek(àllò munka, nehezeket kell emelgetni, sokszor rohanni kell) heti hat napban, napi kilenc-tìz òràban, az étkezèsem jò, akkor mit javasoltok? Mert ennem kell, persze nem szemetet. Hanem tàplàlòt. Próbàlkoztam este tìz után edzèssel (futottam, sùlyokkal edzettem) , de nem lehet így bìrni a munkàt màsnap.

Sajàt elkèpzelèsem: reggel futàs utàna erősìtès otthon, sajàt testsùllyal. Vèlemèny?

2015. ápr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!