Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon vaskos a combom, a...

Nagyon vaskos a combom, a vádlim és a bokám, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, 158 cm magas, az utóbbi időben jól felhíztam 63 kilóra, amiből 3-at már leadtam, a végső cél a 48-50 kiló lenne.

Nagyon alacsony vagyok, és szinte mindig a combomra hízok, gyerekkoromtól vaskosabb voltam.

A csípőm már így is meghaladja a 100 cm-t és ezen szeretnék változtatni, amennyire lehet vékonyítani.

A diétám napi 1200-1400 kalória, a sportolás nagyon nehezen ment, eleinte 10 percet alig bírtam, már eljutottam a 40 perchez naponta.

Egyre jobban élvezem, de nem igazán vagyok még szakértő, ezért szeretnélek titeket kérdezni, hogy a láb vékonyításához milyen gyakorlatokat, diétát ajánlotok?



2020. aug. 16. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Kép? Testzsírszázalék?
2020. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%

Étkezéssel simán lehet fogyni,ne felejtsd el attól híztál meg ugyan attól fogsz lefogyni is csak egy kicsit más kép kell enni.

Fogyáshoz türelem kell,nem kitartás .

2020. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A futás vékonyítja a lábat, de ha ilyen az alkatod, akkor a fogyás ellenére is az alsó tested vaskosabb marad.
2020. aug. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy mit sportolsz, csak sportolj valamit és próbálj meg intenzíven sportolni. Alkalmanként 1 órát kéne. Minden másnap is sportolhatnál, + figyelj rá, hogy meglegyen a kalóriadeficit.


Spinracinget ajánlom neked, azzal jól lehet fogyni, ha rendszeresen jársz és rendesen csinálod. Az ízületeidet is kíméli a futással ellentétben.

Esetleg trambulinos edzés (world jumping) , az is ízület kímélő és brutál módon fogyaszt diéta mellett. Esetleg egyszer az egyik, máskor a másik.

2020. aug. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezeket ajánlom:

[link]

[link]

Vagy ha van türelmed csináld végig az egész challanget. Minden nap megvan adva hogy melyik videót kell megcsinálnod. Ha elég kitartó vagy sikerülni fog. Csinálj előtte utána képeket, mérd le a combod kerületét mérőszalaggal az első, illetve az utolsó nap.

[link]

A fekete-fehérben feltüntetett videók választhatóak tehát eldöntheted hogy megcsinálod-e vagy sem. Ezenkívül nagyon sok motiváló videó van az interneten erről a challangeről, de ne keseredj el ha neked nem ugyanazok lesznek az eredményeid! Sok sikert, ne add fel!

2020. aug. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!