Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már több hete megállíthatatlan...

Már több hete megállíthatatlanul zabálok össze vissza, de a mérleg még mindig ugyan azt mutatja. Elromlott a mérleg?

Figyelt kérdés

3 hónapja le sikerült adnom 10 kilót, most abbahagytam a fogyókúrát mert nyár van :D

A mérleg se le, se fel nem mozdul.. mindig ugyan azt mutatja. Elromlott?



2020. aug. 17. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

már szinte bagóért kapni digitális mérlegeket..azok a régi forgó számlaposak krumpli mérésére sem jók, ne csodálkozz semmin...az igaz, hogy a digitális mérleg kegyetlenül megmutatja a valóságot, de nem csap be.


Ne a mostani mérleghez ragaszkodj, hanem vegyél egy új, üveglapos digitálist. Persze, ha nem félsz a valósággal szembenézni.

2020. aug. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egy nagyon régi, mechanikus mérleget használok, és nincs vele semmi problémám. A mérési pontossága +/-1 kg, de annyi úgyis van a napi ingadozás is.


Kérdező, pár hét az semmi. Másrészt a gyomrod is valamelyest összeszűkülhetett, tehát az össze-vissza zabálás lehet, hogy mégis kevesebb, mint régen. Hízni lassan szoktak az emberek. Ha heti tíz dekát hízol, az két hónap alatt még nincs 1 kg, és ha a meleg miatt jobban ki vagy száradva, akkor még a digitális mérlegen se fog látszani. A fogyás miatt esetleg mozgékonyabb lettél. Plusz ha eddig semmit se sportoltál, a fogyás alatt hozzákezdtél, akkor egy kis izmot is fölszedhettél pluszban, ami megint növeli a tested kalóriaszükségletét. Szóval az valószínű, hogy lassan hízol. A hormonrendszered is helyrejöhetett, ez is lassítja a hízást.

2020. aug. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettőtöknek igaza van. :) Van pontatlan régi típusú mérleg, de digitálisban is van ilyen. Az előző mérlegem digit volt, ha leszálltak róla és azonnal újra visszaálltam rá 6-7 kiló különbséget mutatott. :)
2020. aug. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, modern digitális mérleg, de a régi is azt mutatja..
2020. aug. 18. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!