Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat eszek mégis kevés...

Sokat eszek mégis kevés kalória? Hogy változtassak?

Figyelt kérdés

Elég soknak érzem a mennyiségeket de ha utána számolok kevés a kalória. Tegnap a következőket ettem

Reggel:

*30 dkg kínai kel ecetes-nádcukros öntettel összesen 50 kcl

*kávé 0.5dl sovány tejjel 30kcal

Ebéd:

15dkg csirkemell grillezve 165kcal és hozzá kb 5dkg toast kenyér teljes kiőrlésű 120 kcal és egy pohár üdítő 6kcal

Vacsora

10dkg csirkemell grillezve 110kcal és hozzá kb 2.5dkg toast kenyér teljes kiőrlésű 60 kcal és egy pohár kávé 0.5dl tejjel 30kcal


Összesen 561 kcal tudom ez kevés de jól lakok tőle. Általában hasonló az étrendem csirkemellet eszek minden nap de van h salátát hozzá kenyér helyett reggelire pedig gyümölcs és tojás.

Segítenétek egy kb 1000 kalóriás étrend kialakításába?


2010. aug. 5. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
sportolj, megjön az étvágyad és 1000 helyett min 1500-ban gondolkozz
2010. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sportolok heti 3szor sztep aerobikozok mindennap kb 10 kmétert biciklizek esténként egy keveset kocogok a kutyámmal. Télen valamivel többet eszek de nyáron alig és fogytam sajnos 10kg. Azért 1000kcal-t írtam mert már az is haladás lenne.
2010. aug. 5. 13:26
 3/5 anonim ***** válasza:
kezdj béres cseppet szedni és keress fel egy orvost akkor...ez nagyon beteges...
2010. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltam vérvétel csak kismértékű vashiányt állapitott meg arra szedem a tabletát szóvel papíron egészséges vagyok
2010. aug. 5. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:

mi lenne, ha szénhidrátot nem este hanem reggel ennél?:)

a kenyérre gondolok.

és nem 25g-ot hanem 50-60at

2010. aug. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!