Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat ajánlotok...

Milyen gyakorlatokat ajánlotok, ha le akarok fogyni a combomról?

Figyelt kérdés
Nem konditeremre gondolok, hanem otthoni feladatokra, és sajnos futni nem tudok elmenni sehova.
2010. aug. 5. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
futni mindenhol lehet...de bringázás is jó
2010. aug. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nem elkeserítésképpen, de csak combodról nem tudsz fogyni. szóval, elég kamu, amikor mondják, hogy gyakorlatok erre meg erre a testrészre. ha szerencsés vagy, akkor épp onnan fogysz, de a tested többi részéről (főleg, ahol a legkevesebb zsír van) fog lemenni először a fölösleg.

én is főleg a combom miatt kezdtem el tornázni januárban, de még csak 1 hónapja kezdtem észrevenni azon valami változást, pedig fél év eltelt. viszont a hasamról, a karomról, oldalamról és fenekemről eközben lement a felesleg, ami volt. (még nem teljesen, de ezeken a részeken már alig van valami...)


egyébként tornázhatsz otthon, vagy míg ilyen jó idő van, elmehetsz akár futni/biciklizni esténként. :)

2010. aug. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
lábemelések,és attól formálódik hidd el és megy le belőle,nekem ment!
2010. aug. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat :)
2010. aug. 5. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!