Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nemrég találtam rá a gm...

Nemrég találtam rá a gm diétára, nincs kedve valakinek kipróbálni velem?

Figyelt kérdés

2020. aug. 25. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Még nem hallottam róla, elolvastam.

Hát, kezdeném azzal, hogy ennyit full koplalással, nulla kajával sem lehet fogyni! Bár a beleidet kitakarítani, valószínűleg víz is megy le. Egy kis izom is...

Nem tudom, ki találta ki, de nem tűnik túl ésszerűnek...

2020. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez milyen? Engem érdekel.
2020. aug. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2: Azért azt vedd figyelembe, hogy sem orvosi, sem dietetikai, sem fitness oldalon nem találod meg, hanem csak kizárólag női bulvárlapokon...


[link]

2020. aug. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ennyi hülyeséget vicclapban is nehéz találni.

"Ezen a napon csak és kizárólag gyümölcsöt ehetsz, kivéve banánt, azt tilos. " Miért? Az ananász is gyümölcs és több benne a cukor mint a banánban. Ja és a száíritott gyümölcsben ég több cukor van.


"A burgonya sem tiltott, de csakis főtt formában szabad és reggel - így a szénhidrátot a nap folyamán egész biztos elhasználod"

Mert ha megeszel napközben pár almát abban nincsen cukor. ÁÁÁá dehogy.



"Igazi ünnepnap ez, hiszen ma ebédre már ehetsz "rendes" ételt: egy tányér rizst." Ez konkrétan mennyi? mert van olyan tányérom amire egy kiló rizs ráfér gond nélkül.


Összességében ez egy elb...t 80-10-10 diéta akarna lenni. Ami önmagában baromság.

2020. aug. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Méghogy egészséges! Ez a egy hülyeség.
2020. aug. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!