Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz, hogy ezen az oldalon,...

Igaz, hogy ezen az oldalon, csak olyanok vannak, akik képtelenek lefogyni vagy vallási fanatikusak lettek fogyókúra, értrend témában?

Figyelt kérdés
Mármint, ha valakinek tényleg sikerült lefogynia, akkor miért vesztegetné itt az idejét?

#fogyókúra #jó tanácsok rosszaktól
2020. aug. 28. 15:18
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Többségében igaz
Többségében hamis
22 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
20kg-ot fogytam, szálkás vagyok. Segíteni vagyok itt.
2020. aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Segítség adásról és tapasztalatcseréről soha nem hallottál még? Vagy olyanról, aki soha nem hízott el, de tud segíteni azoknak, akik fogyni szeretnének?
2020. aug. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
En is segiteni vagyok itt.
2020. aug. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
1. Vagyok, továbbá megakadályozni a hülyeségek alkalmazását. Sokan nagyon hiányos tudással tanácsoknak olyat, ami egészségtelen lehet az illetőnek, jó eséllyel csak eredménytelen.
2020. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még folyamatban van. Viszont sokat tapasztaltam és segíteni próbálok, hogy más ne kínlódjon annyit a fogyással amennyit nekem kellett, mert nagyon sokáig nem voltak meg a megfelelő információs forrásaim. Egyedül kellett megtalálnom, mert orvos sem adott megfelelő tájékoztatást sajnos.
2020. aug. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már lefogytam. Kissé speciális eset vagyok, azért "vesztegetem itt az időmet" kb. 5 éve, mert a hozzám hasonlóknak próbálok segítséget nyújtani + amit a 4. írt.
2020. aug. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Férfi vagyok, lefogytam. Segíteni járok ide, és oltani a hülyéket. Pl " Szeptember 1.-ig le tudok fogyni 25 kilót?", és hasonlók.
2020. aug. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
7😂😂😂 Ez jó...amúgy tényleg sok a hasonló, teljesen jogos.
2020. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én már régen voltan elhízott. Azért járok ide, mert nagyon sok hülyeséget olvasok, és szeretem ezeket vitatni. Plusz érdekes is követni, ahogy egyik butább trend követi a másikat, valamint ahogy milyen feltűnően sokan nem is akarnak valójában egészségesen élnek, csak az kell, hogy elmondhassák,nők fogyóznak, és jajj semmi nem használ nekik.
2020. aug. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9. És akárhányszor leírja ide mindig nagyjából 5-10 ember minden kérdés alá hogyan lehet fogyni, mindig jönnek nevetséges kérdések és olyan válaszok, hogy kenyeret ne egyél, este nem ehetsz, tésztát se, az is keményítő....a falnak tudok menni ezektől.
2020. aug. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!